Spajanie schem

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
tornado6
Příspěvky: 1392
Registrován: 09 bře 2007, 01:00
Bydliště: Piešťany okolie

Spajanie schem

#1 Příspěvek od tornado6 »

CHlapi chcem sa spýtať v akom programe sa daju spojiť 2 a viac častí
jednej schemy tak aby som pri vytlačení na papier mal celistvu schemu a nemusel ju zlepovať po vytlačeni z viacerých papierov?Existuje niečo také? :wink:

Uživatelský avatar
Mira80
Příspěvky: 234
Registrován: 13 led 2009, 01:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Mira80 »

Nejak nerozumim te otazce, to schema je rozdelene z jakeho duvodu ? Kopie na vice listech ci co ?

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od stepa »

Kdyz delam neco podobneho, tak to skladam dohromady v GIMPu.
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
Bernard
Příspěvky: 3614
Registrován: 27 kvě 2005, 02:00

#4 Příspěvek od Bernard »

Program DipTrace (od verzie 2.0 beta) umožňuje mať hlavnú schému prepojenú s niektorými funkčnými blokmi ako obdĺžniky, no a tie funkčné bloky vykreslené na ďalších stranách (isto aj iné programy, ale poznám len tento). Je tiež možné kresliť celú schému trebárs na A2 a potom vytlačiť na A4, lenže potom zas treba mať lupu na pozeranie. Ako veľkú stranu dokážeš vytlačiť?

Uživatelský avatar
tornado6
Příspěvky: 1392
Registrován: 09 bře 2007, 01:00
Bydliště: Piešťany okolie

#5 Příspěvek od tornado6 »

No dokažem vytlačiť A4 ale zlepovať schemu z 8 kusov A4 a ešte dopasovavať nerovnaký rozmer niektorej časti k ostatným to už je na mna trochu moc, radšej by som to spojil v neakom programe v počitači a uložil to ako celistvu schemu a potom vytlačil na papier.
PS: Ide o to že ten čo rozdelil schemu na 8 častí ju delil asi koli velkosti v MB ale nedal si priliš pracu s tým aby všetky časti mali presnu velkosť a ked ich dam vytlačiť na papier tak mi k sebe nepasuju, skratka pri praci radšej použivam papierovu schemu ako behať ku kompu a hladať zavadu cez monitor.
PPS: vyskušam tie programy a uvidim. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Poradna“