14066 nebo 4066

Náhrady součástek všeho druhu, informace a dotazy k součástkám

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#16 Příspěvek od Killroy »

zajemce píše:Že je tabulka stará,je jedna věc a že se zní dá odvodit,že ta jednička před 4xxx bude otázka výrobce je věc druhá.Bez nutnosti zkoumat,kdo co již nevyrábí.Toť vše.Jen jsem chtěl pomoct.
Neblbni, však já to nepopírám. Akorát jsem vás chtěl trochu popíchnout. Hill nás (mě) za to posadí dopředu a bude. Hlavně aby mi ještě k tomu nesebral i mojí oblíbenou hračku a nevrátil mi jí až na konci školního roku..:D

Killroy

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od pajosek2 »

Tk jsem to nakonec objednal u BUČKA. V tom SOS mají blbý podmínky pro maloodběratele. V každém případě děkuji za rady.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
radekrd
Příspěvky: 642
Registrován: 21 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Moravský Krumlov
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od radekrd »

ZdenekHQ píše:
Killroy píše:Jedničku před kódy cpe ONSemiconductors protože Motorola už CMOSy a jiné tyhle věci dávno nevyrábí.
Vidíš, vy tady řešíte náhradu 4001 za 14001, a mě v GES místo 4011 prodali pár kousků 40110 a to už je větší problém :D
Přesně to se mi také stalo, taky v GESu :D holt podobný čísla. Tak jsem stavěl neplánovaně čítač.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#19 Příspěvek od Killroy »

radekrd píše:
ZdenekHQ píše:Vidíš, vy tady řešíte náhradu 4001 za 14001, a mě v GES místo 4011 prodali pár kousků 40110 a to už je větší problém :D
Přesně to se mi také stalo, taky v GESu :D holt podobný čísla.
Akorát jste na tom oba vydělali a správně byste je měli doplatit. :D .Chudák prodavač to potom musí zaplatit ze svýho. Ale teď vážně - je třeba se dívat co mi cpou do sáčku. Protože chybu může udělat každý.

Killroy

Uživatelský avatar
radekrd
Příspěvky: 642
Registrován: 21 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Moravský Krumlov
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od radekrd »

Killroy píše: ... Ale vážně - je třeba se dívat co mi cpou do sáčku. Protože chybu v tomhle může udělat každý.

Killroy
Blbý je, že někdy je to označení hrozně špatně čitelné a to že má prodavač na šuplíku napsáno např. 4011 ještě neznamená, že tam skutečně má 4011.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od ZdenekHQ »

To není zas taková tragédie, člověk to zjistí hned, že to nejde strčit do desky, a přehrabávat nákup za 5000Kč je nadlouho :D

Horší je, když mě v SOS nabalí SMD TL071 místo 72 a já to zjistím až při oživování 10 kusů a všechny jsou špatně. To už nadávám....
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
zajemce
Příspěvky: 304
Registrován: 20 pro 2007, 01:00

#22 Příspěvek od zajemce »

Jo všechno dobrý (přesadit bych nechtěl).Mimochodem,s tím Šemíkem to bylo dobrý.

Odpovědět

Zpět na „Součástky“