panasonic TX-24W1U

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#31 Příspěvek od kutilmil »

Nechcem sa do nikoho obuvat ale ja som tu este nezazil ze by tu pan ivan niekomu poradil. ale co som zazil tak tu kazdeho zosmiesnil a.....

Uživatelský avatar
diplomat
Příspěvky: 32
Registrován: 04 úno 2009, 01:00

#32 Příspěvek od diplomat »

kutilmil píše:Nechcem sa do nikoho obuvat ale ja som tu este nezazil ze by tu pan ivan niekomu poradil. ale co som zazil tak tu kazdeho zosmiesnil a.....
taky jsem toho názoru.cetl jsem i jina vlakna a i to tvoje a nikde jsem nezazil od neho radu

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29691
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#33 Příspěvek od EKKAR »

Blbě čtete, pánové - OBA.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Návštěvník

#34 Příspěvek od Návštěvník »

kutilmil píše:Nechcem sa do nikoho obuvat ale ja som tu este nezazil ze by tu pan ivan niekomu poradil. ale co som zazil tak tu kazdeho zosmiesnil a.....
Každého ne , jen blby napø. "diplomata" a "kutimila" . Ivan

Mimochodem "kutimile" co jsi už naštudoval o dif. zesilovaèích ? Nebo stále v tvé kebuli je na toto téma vakuum ? Ivan

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29691
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#35 Příspěvek od EKKAR »

Ivane, vakuum je proti nitru jejich lebek husté jako jádro neutronové hvězdy... Tady nemá cenu se o cokoliv snažit, to je naprosto zbytečná snaha...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
adept
Příspěvky: 328
Registrován: 01 lis 2006, 01:00
Bydliště: Znojemsko

#36 Příspěvek od adept »

kutilmil píše:Nechcem sa do nikoho obuvat ale ja som tu este nezazil ze by tu pan ivan niekomu poradil. ale co som zazil tak tu kazdeho zosmiesnil a.....
Tak to mu křivdíte,asi opravdu nečtete všechno,na logické otázky odpovídal a bylo jich dost,ale odpovídal též i na hloupé otázky,zamozřejmě arogentně.

Uživatelský avatar
smudla5
Příspěvky: 124
Registrován: 13 pro 2008, 01:00

#37 Příspěvek od smudla5 »

Mám uplne samou televizi a chyba byla takova jak psal uzivatel DIPLOMAT.ze ju zapl,a svítilo jen číslo kanálu a víc nic.cel porblém taky byl v elitech ve zdroji.ted TV bezi bez potíží.jen se chci zeptat.nemám schéma a chci změřit napětí jeslti jde všude takové jaké má.Ale nevim presne na jakych pozicich merit.napeti na BU jsem meril multimetrem 5,7V

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“