CTV29HD14RFS

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Pesko
Příspěvky: 562
Registrován: 04 dub 2007, 02:00
Bydliště: vých.SK

#16 Příspěvek od Pesko »

mirdo8 píše:Viete vobec ako funguje Ionova implantacia a zivotu nebezpecne plyny,ktore sa tam pouzivaju
Nenadýchal si sa náhodou takého plynu ,keď tu píšeš také blbosti ???
Venuj sa svojej implantácii a popri tom si môžeš študovať literatúru o opravách TV.

Uživatelský avatar
tornado6
Příspěvky: 1392
Registrován: 09 bře 2007, 01:00
Bydliště: Piešťany okolie

#17 Příspěvek od tornado6 »

Nadýchať sa možeš tak maximalne toho smradu čo ide z Diffuzie - Mirdo 8 vie o čom pišem a chlapci čo nikdy nevideli implanter len ticho - NAHLAS závidia, ale to nevadí.
PS: Teraz mi určite vela servismanov odpíše že som rovnaký diletant ako Mirdo 8 ale to mi neprekáža takže vám chlapci želám pekný den. :D :D

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od pajosek2 »

Nevím,co je implanter a to myslím vážně. Nemíním si z nikoho dělat srandu a ani odsuzovat neznalost.A Ti, co už mne znají vědí,že spíše odsuzuji vulgaritu,která je i v tomhle vlákně.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
tornado6
Příspěvky: 1392
Registrován: 09 bře 2007, 01:00
Bydliště: Piešťany okolie

#19 Příspěvek od tornado6 »

Že si to ty Pajosek tak implanter je jedna obrovská osciloskopická obrazovka s elektrostatickým vychilovanim a namiesto tienitka sa tam menia kremikove dosky do ktorých sa nastreluje daný prvok napr. Arzen, Antimon, Fosfor a podobne samozrejme v podobe Ionoveho luča niečo ako ked ti lúč v TV zobrazuje na obrazovke obraz na tienitku, a deje sa to pri dosť vysokom vakuu cca 1,8 *10-5 Torr.
PS:Nie že by som chcel machrovať, to nie ale cca raz za týžden sa menil ionový zdroj v niektorom z implanterov a renovacia to bola ozaj krásna vec. (hlavne ked to bolo cele zasrate od arzenu, ked to neaka dobra duša vyhulila na plne gule) :lol:

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“