Kterou LCD TV v uhlopøíèce 38 cm vybrat?

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#16 Příspěvek od rnbw »

Ambyk píše:Chci si koupit taky TV a mám dilema:co koupit ?Ale jak to sleduji tady ty pøíspìvky tak docházím k názoru že mùžeš chytit Sencor a pojede ti 20 let nebo mùžeš koupit LG a posere se Ti hned po záruce.
To s tym Sencorom je vylucene, nemozne. Ked prezije zaruku, tak to je uz dobry uspech. LG na tom omnoho lepsie nebude...
Nikdo do toho nevidí a je to otázka na co èlovìk kápne.Je to mùj osobní názor ,ty kondíky Tì vyschnou v kterékoli TV stejnì.
V tom je praveze velky rozdiel - ci sa pouziju cinske elyty (zivotnost 2 roky) alebo kvalitne japonske (zivostnost 10+ rokov).

Uživatelský avatar
Ambyk
Příspěvky: 69
Registrován: 10 srp 2008, 02:00

#17 Příspěvek od Ambyk »

Souhlasím ale,i ty japonské vysychají.Tak mi napadá otázka.Když bude jedna obec o 100 lidech z toho si 50 lidí koupí Senkor a druhá LG tak Ti budou nosit jen tyto dvě značky na opravu a jiné nebudeš opravovat.Pak jako opravář řekneš tyto dvě značky nekupuj ,furt mě to sem nosí .Ale Ty nevíš že lidi mají jen tyto značky.Tim chci říct že hodně lidí vybírá očima ,jaký je obraz a vzhled a jakou vlastně nakoupí obchodník značku a co nabízí,podstatný je i názor manželky.(vzhled)
Tak že se může i stát že tě nosí víc TV JVC na opravu jen proto že je jich nakoupeno prostě víc.A Sencoru míň tak opravíš třeba 1 za rok.A teď babo raď.

Chci jen říct že se těžko radí,to by musel člověk vědět kolik lidí má TV ,jaké značky a vést evidenci a to ne u jednoho servisu.
Asi se vtom moc hrabu ale tak mi to vychází z těch příspěvků

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#18 Příspěvek od rnbw »

Lenze je dost velky rozdiel, ci elyt vyschne po 15 rokoch alebo po dvoch :D Sice neopravujem TV, ale dovolim si tvrdit, ze elyty su pricinou aspon 50% zavad.

Uživatelský avatar
Ambyk
Příspěvky: 69
Registrován: 10 srp 2008, 02:00

#19 Příspěvek od Ambyk »

Souhlasím,ale spíš bych to viděl,neptat se jakou značku ale v dostupnosti ND, opravitelnosti.I když to není laciná záležitost.Nemyslím jen TV ale obecně.

TomasJK

#20 Příspěvek od TomasJK »

Ahoj,

tak jsem brouzdal na netu a narazil na LCD TV/monitor


Samsung 933HD

Cena cca 5100 , je to pro pøíjem digitálního i analogového signálu?
To by mìlo být kvalitnìjší, nemyslíte?

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#21 Příspěvek od rnbw »

Urcite lepsie ako AOC. Sice ma nizsie rozlisenie, ale zato je to "televizne" rozlisenie a ma spravny pomer stran ako LCD TV.

Uživatelský avatar
ICE
Příspěvky: 199
Registrován: 01 bře 2007, 01:00

#22 Příspěvek od ICE »

TomasJK píše:Ahoj,

tak jsem brouzdal na netu a narazil na LCD TV/monitor


Samsung 933HD

Cena cca 5100 , je to pro příjem digitálního i analogového signálu?
To by mělo být kvalitnější, nemyslíte?
V podstatě nevím na co se ptáš, vždyť to tam máš všechno napsaný, stačí si přečíst parametry - vstupní signál :)

TomasJK

#23 Příspěvek od TomasJK »

Ahoj,

pro mne je spojení LCD monitor a televizor v jednom novinka,
a v tìch skratkách se nevyznám.

Chci to používat pouze jako televizi, tak mne zajímá, zda na to lze pøipojit DVD pøehrávaè pøes SCART a pak sledovat filmy na DVD.
Díky

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#24 Příspěvek od rnbw »

Je tam napisane, ze tuner je na analog aj digital, tak hadam neklamu.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“