Výsledek - daleko

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zajemce
Příspěvky: 304
Registrován: 20 pro 2007, 01:00

Výsledek - daleko

#1 Příspěvek od zajemce »

První výslek zoufalého pokusu o pořádek (zlomek).Dávám jako pastvu pro oči (asi jenom pro některé).
Přílohy
Výsledek.jpg
(100.31 KiB) Staženo 126 x

Uživatelský avatar
radekrd
Příspěvky: 642
Registrován: 21 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Moravský Krumlov
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od radekrd »

To se někdo má, mě málem vyhodili z baráku i s osciloskopem, jakožto prvním přístrojem, když jsem začínal. Natož abych měl doma tohle. :wink:

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#3 Příspěvek od konosuke »

tak, to je děsná představa...takhle nějak budou koukat (za 50 let) na můj blu-ray JVC NX BD 3...nebo snad maj ekologický auto-destruction system ???
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#4 Příspěvek od kevin_mitnick »

konosuke píše:takhle nějak budou koukat (za 50 let) na můj blu-ray JVC NX BD 3...nebo snad maj ekologický auto-destruction system ???
Maji. Diky bezolovnatemu ROHS pajeni je autodestrukce nastavena na 26 - 30 mesicu. Po teto dobe zarizeni z provozu vyradi nejaky studeny spoj a za dalsiho pul roku bude stacit silne klepnuti na to, abys mel v ruce cisty plosak a na zemi hromadku soucastek... Bismut je svinstvo...

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#5 Příspěvek od Cust »

radekrd píše:To se někdo má, mě málem vyhodili z baráku i s osciloskopem, jakožto prvním přístrojem, když jsem začínal. Natož abych měl doma tohle. :wink:
to je problám nás málo emancipovaných mužů ... :(

Uživatelský avatar
rusher
Příspěvky: 85
Registrován: 07 bře 2007, 01:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od rusher »

radekrd píše:To se někdo má, mě málem vyhodili z baráku i s osciloskopem, jakožto prvním přístrojem, když jsem začínal. Natož abych měl doma tohle. :wink:
Copak by ti asi řekli na tohle? :lol:
Přílohy
sklad2.JPG
(183.59 KiB) Staženo 69 x
sklad1.JPG
(172.89 KiB) Staženo 70 x
Nevadí, že deska má rýhy, už se těším na každou z nich. (K. Zich)

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od stepa »

to rusher: toz mas to nejake zaprasene :D
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Habesan »

Cust píše:to je problám nás málo emancipovaných mužů ... :(
Stane se snad někdy elektronikem také jiný muž?

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#9 Příspěvek od konosuke »

tak, to jsem chudej příbuznej. ale zásluhou kontejnerů na sídliští sbírka
A-V vraků veteránů potěšitělně roste. jenomže, v panelovém bytě 1+1 (43m2)...něco je uskladněno na (proskleném) balkóně
Přílohy
my ham shack-2.jpg
(234.33 KiB) Staženo 96 x
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
zajemce
Příspěvky: 304
Registrován: 20 pro 2007, 01:00

#10 Příspěvek od zajemce »

Dnes je tady skoro mrtvo,každý má na práci něco jiného (nebo je zaneprázdněný jinak) a já tedy ukáži malou ukázku pokroku v mé usilovné snaze,udělat ze zadních prostor něco,v čem by se vyznal blbec i inteligent (můžete porovnat s prvním snímkem),ale stejně je to ještě v nedohlednu.
Přílohy
Snímek.jpg
(100.39 KiB) Staženo 80 x

Uživatelský avatar
zajemce
Příspěvky: 304
Registrován: 20 pro 2007, 01:00

#11 Příspěvek od zajemce »

Ještě na vysvětlení,úplně nahoře mezi skříňkami rozhlasu po drátě (které mi je opravdu líto vyhodit),jsou moje vlastoruční výtvory z let 1976-8.Je to Pardubický tuner,digi hodiny,ekvalizér a syntetizér - vše na tu dobu (chudou),zajímavé.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#12 Příspěvek od konosuke »

...v dobách pravěkých tyhle muziky každý z nás měl co dům dal...bedny z rádií a draťáku - sam si doma letoval (KATAPULT - live 1978). ano, z vyřazených plastových bedýnek rozhlasu po drátě se daly vymontovat kruhové i oválné reproduktory Tesla ( ARO... ARE...) které celkem vyhověly jako středotónový systém přiměřeně hrajících (tenkrát) kvalitních 3-pásmových sestav. ještě zbylo linkové trafko 100V / 5W
s přepínáním odboček...kdo to pamatuje ?
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#13 Příspěvek od Cust »

ten plastový dráťák jsme měli na kolejích a to pamětník nejsem - ale je fakt, že ty koleje asi pamatují dost :-) (dnes tam místo toho je natažená kroucená dvoulinka pro intranet)

Uživatelský avatar
zajemce
Příspěvky: 304
Registrován: 20 pro 2007, 01:00

#14 Příspěvek od zajemce »

Tak jsem zase našel krabici kontrolek (nových v zatavených pytlících),na šrobovací žárovečku (zřejmě na kontrolní panely,nebo do aut značky Erena).Po vzoru,že komunismus nastane tehdy,až všichni všechno rozkradou a pak si to budou půjčovat,s tím mám dneska problémy,co s tím?

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“