Uhrazení faktur

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od jezevec »

Posílám 333,-kč, variabilní symbol 99999.

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#32 Příspěvek od bu2520 »

200kč zpp bu2520

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#33 Příspěvek od EKKAR »

Posílám taky nějaký obolus, v.s. 56002.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Erny
Příspěvky: 410
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Střední čechy

#34 Příspěvek od Erny »

Také nemém H.B. Zítra posílám 200,- v.s. 43122655

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#35 Příspěvek od zdenoeddie »

Kolko mam tolko posielam -158CZK- EB-zdenoeddie ak bude treba poslem zase, ked vlozim peniaze do banky.

Uživatelský avatar
toom
Příspěvky: 327
Registrován: 17 zář 2004, 02:00

#36 Příspěvek od toom »

Taky jsem Ti neco malo prispel :wink: VS 12345, c.u. 116227....

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#37 Příspěvek od ZdenekHQ »

alovka píše:Ahoj Zdeňku,
Pokud zjistí webhostingový provider, že mu něco nadměrně zatěžuje server ( hodně uživatelů ) tak ti ten výpočetní výkon za stejnou cenu stejně nenavýší. Když tam třeba poběží nějaké jednoduché stránky, neznamená to, že když tam vystavíme neoptimalizovaný phpbb a nuke, že si pomůžeme. Byla by to věc zkoušek.
Zaplatit jsem to musel, tak rychle by se asi nic nerozhodlo a po expiraci by nás odpojili. Nicméně si projdu starší témata, kde jste to probírali a pokud jsou tam konkrétní návrhy zkusím si projít spokojenost uživatelů k uvedeným poskytovatelům.
Už půl roku je to domluvený s onebit.cz a čekám jen na "písknutí" či aspoň souhlas zakladatele. Čas vypršení a faktury jsem si bohužel nepohlídal, zaměstnalo mě jedno novorozeně a zapomněl jsem na to. Tímto si beru od Bastlírny na chvilku dovolenou, kdyby náhodou hořelo, víte, kde mě hledat.... Vhodný smajlík jsem nenašel.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#38 Příspěvek od EKKAR »

Jsem pro udělat na onebitu jakousi zálohu fóra - snad se na to sejde dost oběživa. A řekněme za půl-třičtvrtě roku se na onebit prostě přejde s tím, že pípni.cz zůstane do doběhnutí předplacené doby "záložním fórem" - a po vypršení expirace zůstane už jen onebit.cz - myslím, že takovým postupem by se mělo dát přenést vše bez velkých nervů a hlavně bez případných ztrát a velkých výpadků.
O konečném řešení a hlavně o termínu ale musí rozhodnout Alovka a ZdenekHQ, na kterém asi bude největší část práce s přechodem spojené.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
alovka
Zakladatel fóra/superadmin
Zakladatel fóra/superadmin
Příspěvky: 286
Registrován: 29 črc 2002, 02:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

#39 Příspěvek od alovka »

Dìkuji za pøíspìvky na provoz stránek, Vážím si toho. Toto vlákno tedy uzamykám.

Zamčeno

Zpět na „Provoz fóra“