Perličky

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zajemce
Příspěvky: 304
Registrován: 20 pro 2007, 01:00

Perličky

#1 Příspěvek od zajemce »

Malá ukázka průvodního dopisu k přístroji na opravu (tyto perličky pečlivě uchovávám).No řekněte sami.
Přílohy
Ukázka1.jpg
(99.95 KiB) Staženo 215 x
Ukázka2.jpg
(99.75 KiB) Staženo 230 x

Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od michalnb »

Takto to má byť... Podrobný opis závady :lol: :lol: :lol: :rofl:
:pc:
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#3 Příspěvek od Crifodo »

To je tak plné roztomilé člověčiny že to snad musíš opravit zadarmo :D

Uživatelský avatar
vrky
Příspěvky: 1738
Registrován: 28 lis 2004, 01:00
Bydliště: pod Black Mount

#4 Příspěvek od vrky »

A co tomu bylo?

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#5 Příspěvek od rezis »

Opravuji notebooky, LCD a Ups
takže standarní hlášky znám.
Citace:
"nenabíjí, kdyby nabíjel šel by zapnout" - samozdřejmě totální mrtvola

"trochu prasklý dislpej, stane se že :-)" - poté co se zákaznici podařilo šlápnout na nb položený na zemi

"politý actinelem, rozebral jsem jej a vyčistil, teď jej neumím složit" - zvláštní je že ho opravdu vyčistil totálně dokonale, nevím jak dlouho a čím jej čistil, ale po kontorole a složení jede


"politý pivem, vyčistil jsem jej vodou s jarem" - no comment

"napršelo do něj, loni u Vás byl se stejným problémem, taky pršelo" - prostě stálý zakázník

A jedna hláška co mě dorazila při servisu UPS 10kVA. Jednalo se o UPS která zálohovala celý objekt. v tom byly zásuvky určeny výhradně pro PC a dálková správa pro PC aby se samy vypínaly při výpadku.
Na UPS bylo přes 200hlášení o přetížení (za cca 5let). Počet PC by ji nikdy nedokázal přetížit. Tak jsem se ptal co vše je připojeno:

"tady často vypadává proud a nám se pak vypnou počítače tak si vaříme kafe" - na jakých zásuvkách si myslíte že vaří všechny kacnly kafe? jak jinak než na těch pro PC když v otatních není proud
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od pajosek2 »

Nedávno jsem jedné známé vezl opravenou telku domů. Je to taková super socka,ale zželelo se mi jí. První rána byla,když jsem vstpupil do místnosti,kde pobíhalo asi 6 koček a dělali tam zřejmě úplně všechno.Takže koberec,poku se tomu hadru dalo tak ještě říkat,byl aromatizován a přibarven.Druhá rána byla,když přišel její syn,který mne dovedl k tesle 416 a říkal,že by v ní potřeboval vyměnit lampuTrochu jsem znejistěl,ale počkal jsem co z něj vyleze.Po oddeklování ukázal na hrdlo obrazovky se slovy:"Tuhle lampu bych chtěl vyměnit,protože to v ní prská." Já na to,že se musí vyměnit celá obrazovka.Jeho reakce:" Mi stačí vyměnit ten konec,co v něm prská.
Vymluvil jsem se na všechno možné a utíkal do auta..Naštěstí tu první opravenou telku už před tím zaplatili.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#7 Příspěvek od Maskot »

pajosek2 píše:Nedávno jsem jedné známé vezl opravenou telku domů. Je to taková super socka,ale zželelo se mi jí. První rána byla,když jsem vstpupil do místnosti,kde pobíhalo asi 6 koček a dělali tam zřejmě úplně všechno.Takže koberec,poku se tomu hadru dalo tak ještě říkat,byl aromatizován a přibarven.Druhá rána byla,když přišel její syn,který mne dovedl k tesle 416 a říkal,že by v ní potřeboval vyměnit lampuTrochu jsem znejistěl,ale počkal jsem co z něj vyleze.Po oddeklování ukázal na hrdlo obrazovky se slovy:"Tuhle lampu bych chtěl vyměnit,protože to v ní prská." Já na to,že se musí vyměnit celá obrazovka.Jeho reakce:" Mi stačí vyměnit ten konec,co v něm prská.
Vymluvil jsem se na všechno možné a utíkal do auta..Naštěstí tu první opravenou telku už před tím zaplatili.
:D Pajo ted jsi mi pripomel dobu,kdy mne zivilo to co ted skomira.Jezdil jsem v te dobe po opravach a jen malo kousku opravoval doma.S tim co pises jsem se setkaval dosti casto.No a s placenim to take vypadalo leckdy vselijak a nezridka se opravy vyvazovaly naturalnimi davkami v podobe bud zabijackove,vajecne,casto i prevarenym ovocem :D Byly vsak i pripady,kdy jsem rad prohlasil,ze maso nejim,nepiju.....To v pripade podobnem Tvemu. :D

Uživatelský avatar
Milan121
Příspěvky: 716
Registrován: 07 pro 2005, 01:00

#8 Příspěvek od Milan121 »

cha ,teď jsem si vzpomněl

zákoš
"pane já si myslím že té televizi nic moc nebude"
a já
"a co s ní je?
zákoš
"no nejde na ní zvuk"
a já
"a jak vypadal obraz?jestli se to vyplatí opravovat"
a zákoš
"no ten taky nejde"

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od pajosek2 »

To Maskot: Tou Tvou připomínkou o placení naturáliemi jsi mi vnukl jednu otázku.Možná by to bylo na samostatné vlákno,ale dám to sem.
Kolikrát se Vám stalo,že Vám zákaznice za opravu nabídly er.službu. Mi asi 3 krát. Nevyužil jsem ani jednou i když jsem měl cukání.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#10 Příspěvek od Sendyx »

No, hlavně že jsi neměl stání :lol:

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od zdenoeddie »

pajosek2 píše:To Maskot: Tou Tvou připomínkou o placení naturáliemi jsi mi vnukl jednu otázku.Možná by to bylo na samostatné vlákno,ale dám to sem.
Kolikrát se Vám stalo,že Vám zákaznice za opravu nabídly er.službu. Mi asi 3 krát. Nevyužil jsem ani jednou i když jsem měl cukání.
aspon by stali za to?

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#12 Příspěvek od helios »

pajosek2 píše:To Maskot: Tou Tvou připomínkou o placení naturáliemi jsi mi vnukl jednu otázku.Možná by to bylo na samostatné vlákno,ale dám to sem.
Kolikrát se Vám stalo,že Vám zákaznice za opravu nabídly er.službu. Mi asi 3 krát. Nevyužil jsem ani jednou i když jsem měl cukání.


Mne sa to stalo raz tiež, keď som opravoval elektroniku v erotickom salóne. Majiteľ sa ma pýtal, prečo nechcem naturálie. Ja som teda navrhol peniaze a službu ako prémiu. Nesúhlasil. :whistling:

P.S.: Baby tam boli fakt pekné...
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#13 Příspěvek od Crifodo »

Zn. Sejdeme se na kožním :twisted: :twisted: :twisted:

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#14 Příspěvek od mi-ro »

Milan121 píše:cha ,teď jsem si vzpomněl

zákoš
"pane já si myslím že té televizi nic moc nebude"
a já
"a co s ní je?
zákoš
"no nejde na ní zvuk"
a já
"a jak vypadal obraz?jestli se to vyplatí opravovat"
a zákoš
"no ten taky nejde"
To mám každou chvíli, většinou z řad "nepřizpůsobivých" a když telku otevřu, je tam natřikrát rozlomenej tišťák.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
Carel
Příspěvky: 572
Registrován: 16 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumava

#15 Příspěvek od Carel »

Také mi jednou přinesl známý telku s rozlomeným tišťákem.Ptám se ho:"Co jsi s tím dělal?"."Já nevím,ta je ze sběrnýho dvora". :evil:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“