Nokia 5110VT

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od pajosek2 »

Myslím si to taky.Není to zrovna obvod,který by se měl hromadit kvůli nízké ceně.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#32 Příspěvek od BIPOLAR »

Killroy píše:Řekl bych že panovi Tipovi je zcela jedno, spíš bude vychechtanej.. :D. Protože vzhledem ke stáří těch telek ve kterých se tenhle zdroják používal si akorát hromadíte šrot do šuplíku. Mám tady asi dva kousky a marně přemýšlím kdy jsem nějaký naposledy potřeboval. Nic naplat, tyhle zdroje už jsou za obzorem a šance že to upotřebíte je dost mizivá. Myslím že jsou jiné součástky které se vyplatí nakoupit když se na ně narazí.

Killroy
Nelze než souhlasit, vše byla jen legrace, ale co si počnou ostatní prodejci, kteří je nabízí za 600kč i více ? Asi si je narvou pětikilem tam, kam patří. Ale ti, kteří si chtějí ještě poměrně dobře hrající TV s tímto integráčem dát dohromady, tak si ho rychle koupí u pana TIPY. Za 40kč to za pokus stojí :wink:

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#33 Příspěvek od Killroy »

Věř tomu že nějaké prodají. Jednou jsem tady už psal o slepých ovcích v souvislosti s Avelmakem a zdá se že to platí i jinde. Prostě je to bezmezné důvěře v někoho a jeho politice typu "ty potřebuješ obsolet IC, my ho máme a tak si ho zaplať." Otázkou je, kolik je kdo ochoten do té bedny ještě investovat když jenom matroš by stál tolik.. :cry:
Kdysi jsem si nakoupil TDA4601, origo Siemens za krásnou cenu. Dneska ho sice neseženeš a když ano, tak nezaplatíš,ale také ho bezmála nepotřebuješ. Když to nedejbože skončí na stole, tak s jinou závadou, anebo je ten obvod OK. Vršit něco do televizí je věc velice pomíjívá. Vrazit ty peníze třeba do KD503 je mnohem rozumější investice. Ty se upotřebí vždycky..

Killroy

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#34 Příspěvek od BIPOLAR »

Killroy píše:Věř tomu že nějaké prodají. Jednou jsem tady už psal o slepých ovcích v souvislosti s Avelmakem a zdá se že to platí i jinde. Prostě je to bezmezné důvěře v někoho a jeho politice typu "ty potřebuješ obsolet IC, my ho máme a tak si ho zaplať." Otázkou je, kolik je kdo ochoten do té bedny ještě investovat když jenom matroš by stál tolik.. :cry:
Kdysi jsem si nakoupil TDA4601, origo Siemens za krásnou cenu. Dneska ho sice neseženeš a když ano, tak nezaplatíš,ale také ho bezmála nepotřebuješ. Když to nedejbože skončí na stole, tak s jinou závadou, anebo je ten obvod OK. Vršit něco do televizí je věc velice pomíjívá. Vrazit ty peníze třeba do KD503 je mnohem rozumější investice. Ty se upotřebí vždycky..

Killroy
Ten TDA4601 mám taky,sice jenom 1ks, ale celé logo "Siemens" a na dolním řádku ještě W - GERMANY, a ještě více věcí, např. TA 7698AP a další a další "ležáky". Ale co nepokládám za "ležák" je mých 5ks BFR14 s krásným S s přeloženým H. Těch 5ks, jsem koupil v roce 1981 za dnes neuvěřitelných 2500 kčs. :D

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“