Modul do CI slotu

Vše co se týká satelitní techniky a dekodérů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
klaus8300
Příspěvky: 2
Registrován: 19 úno 2009, 01:00

Modul do CI slotu

#1 Příspěvek od klaus8300 »

Zdravím na fóru. Potřeboval bych poradit. Zakoupil jsem v Německu satelitní přijimač (starší) kde v CI slotu byl modul SKY CRYPT. V bláhové naději, že se jedná o modul na Cryptoworks pro dekódování Czechlinku jsem ho koupil. Nefunguje a ví někdo, na jaké karty se používá, nebo zda jde překódovat ??
Díky za odpověď

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#2 Příspěvek od RadekB »

Skycrypt je jiny kodovaci system nez cryptoworks, nektere moduly se preprogramovat daji, nektere ne, takze tezkou soudit co presne tam mas.
Modul Cryptoworks stoji 1000Kc, ma cenu to resit ?

jen tak na okraj - s predelavkami modulu nemam dobre zkusenosti - je to celkem slozite - vybrat vhodnou napln, otestovat to, aby chodily zapisy na kartu a vsechno slapalo OK neni zas tak jednoduche. U techto predelavek se nekdy stavaji podivnosti - napr. nejde obraz, jde zvuk apod...

Napis aspon co to je za prijimac, co to je za modul.

Osobne bych tam vrazil modul Technisat nebo Irdeto a hotovo.

Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#3 Příspěvek od jopo166 »

Přílohy
sky1ci.jpg
(7.31 KiB) Staženo 209 x

Ládíkxxxx

#4 Příspěvek od Ládíkxxxx »

Kup si modul Cryptoworks stoji napr. omku 1225,- (irdeto) k tomu jeste kartu cs link /gital/ nebo skylink

Jinak Radek ti uz poradil

Uživatelský avatar
klaus8300
Příspěvky: 2
Registrován: 19 úno 2009, 01:00

#5 Příspěvek od klaus8300 »

Díky za odpověď. Modul IRDETO jsem tam vrazil, hned, jak tento modul SKYCRYPT nechodil. Bylo mi líto přijimač vyhodit. Jenom jsem chtěl vědět, zda si na ten modul mám šlápnout sám, nebo se nechá předělat. Zřejmně to nemá cenu. Přesto díky.

Odpovědět

Zpět na „Satelitní technika a dekódování“