Samsung Bluray kino HT-BD2

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
muppetsonka
Příspěvky: 3
Registrován: 23 úno 2009, 01:00

Samsung Bluray kino HT-BD2

#1 Příspěvek od muppetsonka »

Zdravím, dostalo se mi do rukou tohle kino, při přehrávání bluray disků se film trhá včetně zvuku, trhá se náhodně, třeba 5 minut běží bez problému, pak se pět minut trhá, vždy v jiném místě disku. Přehrávání DVD a ostatních médií funguje bez problému. Po přečtení zahraničních fór jsem zkusil aktualizovat firmware na nejnovější, jedenkrát mi to přehrálo celý film bez trhání ale při puštění stejného disku podruhé už se zase trhalo. Podle těch zahraníčních fór je tohle docela častá závada...nemá s tím někdo zkušenosti?

Uživatelský avatar
zslaby
Příspěvky: 245
Registrován: 28 čer 2008, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od zslaby »

muppetsonka píše:Zdravím, dostalo se mi do rukou tohle kino, při přehrávání bluray disků se film trhá včetně zvuku, trhá se náhodně, třeba 5 minut běží bez problému, pak se pět minut trhá, vždy v jiném místě disku. Přehrávání DVD a ostatních médií funguje bez problému. Po přečtení zahraničních fór jsem zkusil aktualizovat firmware na nejnovější, jedenkrát mi to přehrálo celý film bez trhání ale při puštění stejného disku podruhé už se zase trhalo. Podle těch zahraníčních fór je tohle docela častá závada...nemá s tím někdo zkušenosti?
vyměnit krystal za nový !! a kondíky dát na 105 stupňů !!! a pak to bude fungovat !!!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#3 Příspěvek od rnbw »

Este si zabudol na ten tvoj vertikal...

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#4 Příspěvek od kozoka »

muppetsonka píše:Zdravím, dostalo se mi do rukou tohle kino, při přehrávání bluray disků se film trhá včetně zvuku, trhá se náhodně, třeba 5 minut běží bez problému, pak se pět minut trhá, vždy v jiném místě disku. Přehrávání DVD a ostatních médií funguje bez problému. Po přečtení zahraničních fór jsem zkusil aktualizovat firmware na nejnovější, jedenkrát mi to přehrálo celý film bez trhání ale při puštění stejného disku podruhé už se zase trhalo. Podle těch zahraníčních fór je tohle docela častá závada...nemá s tím někdo zkušenosti?
to bude nějaká SW chyba a není aktivovaný 24P režim...

zslaby většího hlupáka sem neviděl :twisted:

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “