Pračka Bosch WOT20350BY

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
albacom
Příspěvky: 43
Registrován: 09 srp 2007, 02:00

Pračka Bosch WOT20350BY

#1 Příspěvek od albacom »

Zdravím všechny a prosím o radu.
U této pračky stáří 2,5roku začal bouchat buben při ždímání, po demontáži jsem zjistil že je uhnilá levá strana příruby bubnu ůdajně prý vinou agresivních prášků protože za nový buben chtějí nehoráznou cenu chci se zeptat jestly někdo nedodává pouze příruby na tuto značku,na netu jsem našel příruby na Whirpol a Ardo po Bosch ani stopa buben je dle Goglení stejný s pračky Polar PWA600,800,100, Thomson SWT400,500,800 a Brandt ale ani na tyto jsem samostatné příruby nikde nenašel kdyby měl někdo nějaký tip tak předem dík.

Uživatelský avatar
Dikobraz
Příspěvky: 910
Registrován: 17 říj 2004, 02:00
Bydliště: Ostrava

#2 Příspěvek od Dikobraz »

Ahoj , ty příruby se jako náhradní díl špatně shánějí. Taky jsem to musel nechat na servisákovi. Byl u nás cca 2 hodiny , vyměnil příruby vyinkasoval 3500 kč a hotovo.

Uživatelský avatar
albacom
Příspěvky: 43
Registrován: 09 srp 2007, 02:00

#3 Příspěvek od albacom »

Po mém goglení jsem ani nic jiného nečekal akorát je mi divný že mechanik pracně měníl příruby když celej buben stojí 2510kč no nic v Pondělí se skusím jestě optat u nás poblíž v servisu jaky tam mají ceny,materiál také odprodávaj tak uvidím.

Uživatelský avatar
DKL
Příspěvky: 377
Registrován: 11 bře 2004, 01:00
Bydliště: Sever jižní Moravy

#4 Příspěvek od DKL »

Zkus firmu žádnou_reklamu_viz_pravidla. Zatím jsem od nich sehnal všechno co se praèek týèe. A navíc je s nimi celkem domluva takže ti nabídnou možné náhrady atp.

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#5 Příspěvek od fero7 »

Priruba je siroky pojem. Rovnako aj lava strana.
Napis do AME nech Ti poslu pdf, identifikuj diel a mozno ho objednaju.

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“