Opět a zase DVD SENCOR

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Kaca
Příspěvky: 2802
Registrován: 29 lis 2006, 01:00
Bydliště: Hadačka
Kontaktovat uživatele:

#46 Příspěvek od Kaca »

Tak to vypadá že budu mít tu přední desku. Kdyby náhodou tak dej vědět. A děkuji.

Uživatelský avatar
bergi
Příspěvky: 2
Registrován: 23 úno 2008, 01:00

#47 Příspěvek od bergi »

EKKAR píše:To nebude jen "odporama" - ty odpory upekl nadproud, který NĚCO způsobilo - a to NĚCO musíš najít dřív, než ty spálené odpory vyměníš - jinak ty nové přejdou do režimu generátoru dýmu stejně rychle, jako ty původní.
Nejsem si jist ale asi to zpusobil vypadek proudu. Bydlim jeden barak od trafostanice a kdyz se to zapne tak tam je vzdy vice voltu. Stalo se to prave kdyz to znovu nahod.
Tak uz znam vsechny hodnoty, problem bude asi koupe TNY 268P ve Zline ho nikde nemaji.Poradi nekdo kde ho sehnat ?

Uživatelský avatar
martilulin
Příspěvky: 105
Registrován: 11 lis 2007, 01:00

#48 Příspěvek od martilulin »

Nechci zakladat nove vlakno.Mam tenhle zdroj na stole,nefungoval.Po vymene D9,D10 a C7 tenhle krypl prehravac naskocil,ale hned po zastrceni do zasuvky rozsviti vse na displayi,stand by dioda dvakrat blikne a zustane svitit.Napada vas neco????

Návštěvník

#49 Příspěvek od Návštěvník »

Dobrý den, mému kamarádovi se povedlo zrušit U1 ve zdrojové èásti, a to takovým zpùsobem, že je neèitelný název souèástky. Mohl by se mi nìkdo prosím kouknout na typ? Jedná se sice o SDV 2504, ale pøedpokládám, že to bude stejné.
Pøedem dìkuji Tomáš B.

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#50 Příspěvek od otakarv »

bergi píše:
EKKAR píše:To nebude jen "odporama" - ty odpory upekl nadproud, který NĚCO způsobilo - a to NĚCO musíš najít dřív, než ty spálené odpory vyměníš - jinak ty nové přejdou do režimu generátoru dýmu stejně rychle, jako ty původní.
Nejsem si jist ale asi to zpusobil vypadek proudu. Bydlim jeden barak od trafostanice a kdyz se to zapne tak tam je vzdy vice voltu. Stalo se to prave kdyz to znovu nahod.
Tak uz znam vsechny hodnoty, problem bude asi koupe TNY 268P ve Zline ho nikde nemaji.Poradi nekdo kde ho sehnat ?
TNY 268P má "AVELMAK". www.avelmak.sk .Cena-55,-Sk

P.S.Pokud jej ještě potřebuješ. :wink:

Uwe zevl

#51 Příspěvek od Uwe zevl »

Mám DVD Rekorder Sencor 1602 a když to zapnu tak se nic nedìje. Na výstupech není žádné napìtí. Poradíte mi nìkdo co s tím mám dìlat? Jak jsem zde èetl tak by bylo dobré vymìnit vìtšinu elyt. kondenzátorù. Mìøil jsem je ale byly dobré.

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#52 Příspěvek od otakarv »

Když nemáš na sekundární straně žádné napětí,pak to nebude kondikama.

Uživatelský avatar
Peterseal
Příspěvky: 1983
Registrován: 24 lis 2006, 01:00
Bydliště: SR-Bratislava -Devínska Nová Ves

#53 Příspěvek od Peterseal »

Uwe zevl píše:Mám DVD Rekorder Sencor 1602 a když to zapnu tak se nic neděje. Na výstupech není žádné napětí. Poradíte mi někdo co s tím mám dělat? Jak jsem zde četl tak by bylo dobré vyměnit většinu elyt. kondenzátorů. Měřil jsem je ale byly dobré.
Tak klasika:
Skontrolovat sietovu poistku, zmerat napetie na sietovom filtracnom kondiku (cca 300V) Potom ci je dobry tranzistor, ci je budeny,VYMENIT elity na primari...atd...

Uwe zevl

#54 Příspěvek od Uwe zevl »

Pojistka je v poøádku, na filtraèním kondenzátoru napìtí je a ty kondenzátory jsem mìøil ale vymìním je teda. Tranzistorù tam je asi pìt na sekundáru a na primáru je nìjaký IO.

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#55 Příspěvek od otakarv »

Musíš projít všechny součástky na primáru.Někdy se změní hodnota některého rezistoru a zdroj nešlape. :!: Popřípadě máš na sekundáru zkrat. :?:

Uživatelský avatar
Peterseal
Příspěvky: 1983
Registrován: 24 lis 2006, 01:00
Bydliště: SR-Bratislava -Devínska Nová Ves

#56 Příspěvek od Peterseal »

otakarv píše:Musíš projít všechny součástky na primáru.Někdy se změní hodnota některého rezistoru a zdroj nešlape. :!: Popřípadě máš na sekundáru zkrat. :?:
Keby mal skrat tak by sa snazil zdroj nastartovat...

Uživatelský avatar
zslaby
Příspěvky: 245
Registrován: 28 čer 2008, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#57 Příspěvek od zslaby »

Peterseal píše:
otakarv píše:Musíš projít všechny součástky na primáru.Někdy se změní hodnota některého rezistoru a zdroj nešlape. :!: Popřípadě máš na sekundáru zkrat. :?:
Keby mal skrat tak by sa snazil zdroj nastartovat...

nevite co sencor 5504 zdroj nejde display, a na prazno kde mam byt 24v je jen 21v a kde mam byt 12v je tam jen 10v, nevyte kde je zavada kondiky v celmy zdroj jsou nove! vcetne optoclena a integrace. jak meri tam merim vubec nic. doidy jsou poradku a odpory taky a civka taky. kde je zavada.

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#58 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 15 lis 2017, 22:27, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
zslaby
Příspěvky: 245
Registrován: 28 čer 2008, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#59 Příspěvek od zslaby »

kondik píše:
zslaby píše:kde je zavada.
medzi stoličkou a klávesnicou.
lepsi napad nemas ??

Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#60 Příspěvek od Maskot »

zslaby píše:
kondik píše:
zslaby píše:kde je zavada.
medzi stoličkou a klávesnicou.
lepsi napad nemas ??
Ten Sencor je pomerne moderni stroj a urcite je uz ne na 220,ale na 230.mas male sitove napeti,jiste tam mas misto 230 227 pak mas i napeti zdroje o tech cca 3V mensi.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “