Náhodička...

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

Náhodička...

#1 Příspěvek od Crifodo »

Dneska odpoledne jsem v jedné firmě za Kolínem vytáhl napájení racku s modemy a switchem pro firemní síť, kvůli revizi instalace. Když jsme to okolo půl páté chtěli zprovoznit, ejhle, ven to nešlo. Padala podezření na vytažený konektory, z*****ý revizáky, na odpálený adsl modem... vyslovil jsem podezření, že zrovna třeba nejde internet... kolega se mi nahlas vysmál :roll:

http://www.novinky.cz/internet-a-pc/166 ... padek.html

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »

Kua, to je zasa uroven, ze "DNS server zobrazuje niektore internetove stranky"... Inak ja vzdy davam na servery (samozrejme linuxove) vlastny DNS server - po zlych skusenostiach s DNS servermi providerov.

Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od michalnb »

rnbw píše:Kua, to je zasa uroven, ze "DNS server zobrazuje niektore internetove stranky"... Inak ja vzdy davam na servery (samozrejme linuxove) vlastny DNS server - po zlych skusenostiach s DNS servermi providerov.
A mas recht! Lenze niektorym to este chvilu potrva, kym na to prijdu. Provideri su dnes uz len ziskuchtivi chu.i, tazko najst serioznu pracu.
:pc:
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''

Uživatelský avatar
zajemce
Příspěvky: 304
Registrován: 20 pro 2007, 01:00

#4 Příspěvek od zajemce »

Ani o tom nechci slyšet.Lezl jsem v PC,šňůrách a kde to jen šlo a pak rozžhavený do běla volal linku tech. zabezpečení O2,kde mi automat sdělil o problémech s ADSL.Na přepnutí na techniky - bez reakce (asi věděli proč).

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“