Co jste přinesli zajímavého ze sběrného dvora? (zamčeno)

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
endthe
Příspěvky: 56
Registrován: 07 bře 2009, 01:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#106 Příspěvek od endthe »

zajemce píše:Já zas tohle.

i to auto jo :-D

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#107 Příspěvek od Sendyx »

Šmarjájozef, není to super basové kombo Fidek nebo TK elektronika ? Ono strčit ho do kontiše byl nejlepší nápad, co s ním, jedinou cenu má to dřevo.

Uživatelský avatar
ceeert
Příspěvky: 105
Registrován: 05 dub 2009, 02:00
Bydliště: Plzen

#108 Příspěvek od ceeert »

Sendyx píše:Šmarjájozef, není to super basové kombo Fidek nebo TK elektronika ? Ono strčit ho do kontiše byl nejlepší nápad, co s ním, jedinou cenu má to dřevo.
Covece nevim kdo to delal - zdalo se mi to dost home-made. Na prednim panelu je BC70. Kdyz jsem to prines ze dvora, hledal jsem neco na googlu, ale nasel jsem jen inzeraty, ze to nekdo prodava a ze je to basove kombo.

Predzesilovac byl sestaven z nekolika 741 (asi 6ks - je tam 5pasm. eq.) a koncovy zesil tranzistorovy s KDxxx (myslim KD611), trafo 50VA

Vsak nerikam, jak je super. Jedno kombo jsem uz vyrabel a problem byl s bednou. Tady mam bednu vyresenou. Jeden repro bych zanechal a pridal jedno vyskove + 2p. vyhybku a predzesilovac a koncak.
Ceeert

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#109 Příspěvek od Sendyx »

Kdybys to blejsknul zevnitř... ještě to může být "Desperado", všechny 3 zmíněné "firmy" jsou fušeřina těžkého zrna, Desperado ale mívalo lepší reprák a lepili to ve Vyškově. Asi ten Fidek nebo TK...

Uživatelský avatar
ceeert
Příspěvky: 105
Registrován: 05 dub 2009, 02:00
Bydliště: Plzen

#110 Příspěvek od ceeert »

Ceeert

Uživatelský avatar
drabek06
Příspěvky: 1659
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

#111 Příspěvek od drabek06 »

Mno z Tebe jednou bude fotograf jak vyšitej :lol: Jinak se mě nechce věřit že to je origo vnitřek. Trafo mě příjde podle štítku poměrně "nový", repráky vypadaj taky celkem nově mno a ten bastl na cuprextitu je fakt šílenej :D

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#112 Příspěvek od Sendyx »

Myslím, že je to Fidek, v každém případě jsem tenhle krám kdysi taky zažil. Zdroj měl myslím zdvojovač, naprosto děsné chování kvůli měkkému zdroji.

Uživatelský avatar
ceeert
Příspěvky: 105
Registrován: 05 dub 2009, 02:00
Bydliště: Plzen

#113 Příspěvek od ceeert »

JJ, trafo a repra vypadaji nove. No nedivim se, ze ten bastl nefunguje... :D
Ceeert

Uživatelský avatar
ceeert
Příspěvky: 105
Registrován: 05 dub 2009, 02:00
Bydliště: Plzen

#114 Příspěvek od ceeert »

Sendyx píše:Myslím, že je to Fidek, v každém případě jsem tenhle krám kdysi taky zažil. Zdroj měl myslím zdvojovač, naprosto děsné chování kvůli měkkému zdroji.
No,co jsem zbezne koukal, jak je to zapojeny, tak jsem ten zdroj vypadal jako jednocetny usmerneni pro ziskani symetrickyho napajeni. Jak rikam, bedna, trafo a repra se mi hodi....
Ceeert

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#115 Příspěvek od Killroy »

Je to Fidek, tedy zvenku určitě = hrozná věc. Jenom by mne zajímalo, který z plzeňských basáků si to tady od něj pořídil. Ajť to byl kdokoliv, dobře udělal že to vyhodil. Protože s tímhle se snad ani nesmí na jeviště. Odvez mu to do Černic, možná tě pochválí za to, že jsi to zachránil před propadlištěm dějin.. :rofl:

Killroy

Uživatelský avatar
ceeert
Příspěvky: 105
Registrován: 05 dub 2009, 02:00
Bydliště: Plzen

#116 Příspěvek od ceeert »

Killroy píše: ... který z plzeňských basáků si to tady od něj pořídil...
Killroy
Sber.Dvur nebyl v Plzni ale na Benesovsku, odkud pochazim...

Fidek = jmeno nebo firma?

Edit: Tak jmeno, pry dela dokonale footswitche :)
Ceeert

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#117 Příspěvek od Sendyx »

Josef Fidek. S výrobky "fidek" made in china jen shoda jmen, rozhodně jsou ti číňani tak o 9870% lepší :cry:

TK Elektronika vypadala velmi podobně, jenom přece jen o trochu líp, preamp byl na hrozném plošáku okopčený Marshall série 4000, konec cokoliv, od Transiwatta po TDA2050.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#118 Příspěvek od Killroy »

Garážová firma v Plzni-Černicích a on mj. myslím kdysi taky basák:
http://dir.seznam.cz/detail/2325824-joz ... rnice.html

Něco z netu: Měl jsem možnost je opravovat (vice kusu), ale to se musi videt. Nic horšího jsem neviděl. Je to shit a neda se to vubec na nic pouzit. Leda tak vykuchat, koupit pletivo na kraliky a udelat z toho kralikarnu. Bydli v Plzni-Cernicich, tak mu tam nekdo muzete hodit drevotrisku a pletivo. Radeji priplatte a kupte original, ne bastleny doma v kuchyni.

Killroy

Uživatelský avatar
SIDTIM
Příspěvky: 1228
Registrován: 23 lis 2006, 01:00
Bydliště: ...mezi Radhoštěm a Hostýnem...

#119 Příspěvek od SIDTIM »

Tuhle strašnou hrůzu mi kdysi také kdosi donesl. Nevěřil jsem svým očím, Pat a Mat jsou naprostí profesionálové a toto by prostě nedokázali. Bastl životu nebezpečný, vzhled předzesu nelze popsat. Vyvrhl jsem obsah žaludku a po dvoudenním sebedonucování jsem se překonal a "kombo" štítivě odnesl k popelnici, kde si jej převzal jeho šťastný majitel...
..a co shoří, nezhnije..!

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#120 Příspěvek od Sendyx »

Tak to já jsem dvě tyhle hrůzy pankáčům opravil, možná to funguje dodnes. S přemáháním a odporem :evil: . Bohužel v každém regionu se najde podobný producent podobých krámů, třeba tohle byl masakr :

http://forum.audioweb.cz/uploads/891_xxx2.jpg

http://forum.audioweb.cz/uploads/891_xxx1.jpg

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“