Aktuálne akciové letáky v Nedis alset

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Aktuálne akciové letáky v Nedis alset

#1 Příspěvek od michalnb »

:pc:
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od jezevec »

Děláš jim reklamu??

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#3 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 15 lis 2017, 22:29, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
zajemce
Příspěvky: 304
Registrován: 20 pro 2007, 01:00

#4 Příspěvek od zajemce »

Dřívější Kerr byl špička (ve své době),než přešel tam,kde je.Sám jsem tam měl jedno z nejnižších čísel zákaznických.Dnes už to je firma na vymření.Třeba jen můj názor.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#5 Příspěvek od EKKAR »

Na vymření je něco, co umírá samo z vnější příčiny - ale NEDIS je na zabití. Taky jsem si u nich sem-tam objednával, ale potom, co mi místo svitkových kondů poslali sendvičové keramiky (kapacita sice stejná, ale ta tepelná závislost...) a hájili se tím, že je to plnohodnotná náhrada objednaných, už jejich služeb taky odmítám využívat...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od michalnb »

jezevec píše:Děláš jim reklamu??
Určite v tejto sekcii... Takéto reakcie ma dokážu vždy kvalitne, s prepáčením za výraz, :NASRAŤ: !!! Ja sa tu len snažím niečo sprístupniť aj ostatným, ktorí nie sú zaregistrovaní. Keby tam niekto chce nakupovať, musí sa predsa aj tak zaregistrovať, čo sa však momentálne nedá. A k tým ďalším komentárom... Zväčša to u nich vybavujem osobným odberom, takže takéto skúsenosti s nimi ešte nemám. Viem že to s nimi ide dolu vodou(vidieť to aj na predajni), no niekedy ma akcie u nich skutočne prekvapia(napr prednedávnom som tam kúpil 5 náhradných ovládačov k veciam, čo mám doma po 50c). Pre tých, čo od nich aj tak nič nekúpia to môže poslúžiť aspoň k porovnaniu cien. Reklamu... :roll: To ma máš až za takého k..ta???
:pc:
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#7 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 15 lis 2017, 22:32, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od michalnb »

kondik píše:
michalnb píše:Takéto reakcie ma dokážu vždy kvalitne, s prepáčením za výraz, :NASRAŤ: !!! o
Nehnevaj sa "neobjavil si ameriku" čiže nieje to nič extra. Ponuky z nedisu chodia registrovaným zákazníkom raz za týždeň, takže tvoje rozhorčenia nieje opodstanené.
Veď v pohode, mňa najmä naštvala tá reklama. S...rie ma, že ja sem niečo napíšem a som v <|>, pritom asi pred mesiacom som z Av-maku objednával N-konektory a poslali mi F-ká 8O . Takže kritika proti kritike.
:pc:
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#9 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 15 lis 2017, 22:32, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od michalnb »

kondik píše: No neber to tak v živote sa stávajú aj hošie veci :agree:
OK, od teba to beriem :agree: lebo viem že si odborník. A sorry za ten skur... slovník, ja som už taký. U vojska to bez toho ani nejde(ak si bol, tak to poznáš, ak nie, už to vieš :lol: )
:pc:
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#11 Příspěvek od fero7 »

michalnb píše:Veď v pohode, mňa najmä naštvala tá reklama. S...rie ma, že ja sem niečo napíšem a som v <|>, pritom asi pred mesiacom som z Av-maku objednával N-konektory a poslali mi F-ká 8O . Takže kritika proti kritike.
Dal som si tu namahu a preveril vsetky Fa za rok 2009. Nasiel som iba 2 pripady kedy boli spolu kon. N a kon.F. V obidvoch pripadoch zakaznici pozadovali konektory F (jeden 50ks, druhy kon.F dutinka do DPS uhlova).
Takze to tvrdenie bude nezmysel.

Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od michalnb »

Dnes som si vyzdvihol ďalšiu zásielku z firmy AVELMAK s N-samicami(a nejakými ďalšími vecami), takže si dovolím povedať, že sa jednalo iba o chybu v komunikačnom reťazci pri objednávaní. Chyba teda, ako píše fero7, s najväčšou pravdepodobnosťou nebola spôsobená spoločnosťou AVELMAK.
:pc:
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''

Uživatelský avatar
stephunk
Příspěvky: 395
Registrován: 19 lis 2006, 01:00
Bydliště: Žilina

#13 Příspěvek od stephunk »

Ale kydať z fleku je možné priam skvelo. Mne sa tak zdá, že zo 100 sťažností tak 7-10 je oprávnených, ostatné je výmysel so snahou zaujať machrov na fóre a nechať si pritakať od ostatných. :wink:

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#14 Příspěvek od fero7 »

Nerad by som du rozduchaval nejake vasne. V kazdom pripade pripade DAKUJEM "michal"ovi "nb". Aj ked konal trochu unahlene.
Pre objasnenie: Cez znameho si objednal konektory SMA a konektory N. Konektory SMA dostal spravne. Konektory N nie, ale tie "dotycny" neobjednaval u nas (to michalnb nevedel.)

Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od michalnb »

stephunk píše:Ale kydať z fleku je možné priam skvelo. Mne sa tak zdá, že zo 100 sťažností tak 7-10 je oprávnených, ostatné je výmysel so snahou zaujať machrov na fóre a nechať si pritakať od ostatných. :wink:
WOW! To mě pose.r... 8O Výkrik do tmy! Už som čakal že sa nikto podobného charakteru neozve. Aspoň že existujú aj inteligentní a kultivovaní ľudia s ktorými sa veci dajú vydiskutovať. Ja som si chybu uznal a sup sa chytil, lebo zacítil zdochlinu. Tak poď a doraz! ...do něj, do černýho!!! :roll:
:pc:
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“