Tape deck Sony - military style

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mr_mocak
Příspěvky: 171
Registrován: 01 led 2009, 01:00
Bydliště: Lovosice

Tape deck Sony - military style

#1 Příspěvek od mr_mocak »

Zdravím! Známá se mi ozvala, že jí zbyl po manželovi kotoučák Sony - military style, jestli ho prý nechci.. Nevíte někdo, co je to zač? Nikde jsem o tom nic nenašel..

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#2 Příspěvek od EKKAR »

Ten bude s integrovaným kulometem nebo aspoň s rušičkou nepřátelských radarů...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#3 Příspěvek od Sendyx »

http://www.youtube.com/watch?v=sx7XNb3Q9Ek

v cca 20. vteřině, není to on ? :lol:

Uživatelský avatar
mr_mocak
Příspěvky: 171
Registrován: 01 led 2009, 01:00
Bydliště: Lovosice

#4 Příspěvek od mr_mocak »

Já ho právě ještě neviděl.. Má to bejt ale nějaký dělo, co prý kdysi koupili za šílený prachy v tuzexu..

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#5 Příspěvek od Honza_dy »

Ježišmarjá, vůbec se nerozmýšlej a VEM TO! Ženská je schopná to postavit k popelnicím a nechat vlastnímu osudu. Určitě to bude kus nádherné techniky tak ho zachraň dokud je ještě čas. I když pro něj nenajdeš využití tak se časem určitě najde zájemce. Hlavně sbal pokud možno i pásky a kotouče.

Uživatelský avatar
mr_mocak
Příspěvky: 171
Registrován: 01 led 2009, 01:00
Bydliště: Lovosice

#6 Příspěvek od mr_mocak »

Tak to je bez debat, že ho beru :) A s kufrem pásků.. Jenom absolutně netušim, co to bude zač.. Její manžel byl maniak do audiotechniky, tak jsem zvědavej..

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#7 Příspěvek od Sendyx »

Jediný "military" Sony o kterém vím byl takový bateriový přístroj na cívky tuším 10cm, úhlopříčně, v koženkovém obalu, uvnitř byly monočlánky a mělo to tuším 2 rychlosti.

Uživatelský avatar
mr_mocak
Příspěvky: 171
Registrován: 01 led 2009, 01:00
Bydliště: Lovosice

#8 Příspěvek od mr_mocak »

A nemůže to být nějakej klasickej stolní magneťák (třeba nějaký TC) ve vojenskejch barvách? :)

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#9 Příspěvek od keemo »

Na aukre alebo kde som videl Tesla Start vo vojenskom look-u,taky zeleny bol... :) ci to bolo origo alebo to nejaky kacir premaloval netusim...

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#10 Příspěvek od konosuke »

mr_mocak píše:Zdravím! Známá se mi ozvala, že jí zbyl po manželovi kotoučák Sony - military style, jestli ho prý nechci.. Nevíte někdo, co je to zač? Nikde jsem o tom nic nenašel..
ber to a dej sem pak fotku...bude to nejspíš mago v khaki barvě skříňky a na baterie, určen k záznamu výslechu zajatých nepřátel. nebo pro kulturní účely v bojových podmínkách (viz TV seriál MASH 4077) něco jako naše pěchotní radiostanice R-105 astra (36.0... 46.1 MHz,
výstupní vf výkon: 1,2W) ...my tomu na vojně říkali walkman polní vz.60
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

pepik9

#11 Příspěvek od pepik9 »

Military look byl dizajnovej styl elektroniky v 80-tych letech. Bylo to pekne hranate, ne ty beztvare hruzy co se prodavaji dnes.

Uživatelský avatar
ccode
Příspěvky: 185
Registrován: 09 kvě 2007, 02:00
Bydliště: nedaleko od Prahy

#12 Příspěvek od ccode »

Třeba maďarský kazetový magnetofon MK-27 :D :)

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#13 Příspěvek od keemo »

Mk-27 mam doma aj so sietovym trafkom,trosku upraveny a porobeny,dobra vecicka,skoda ze nema autostop...taka cierno-zelenkava farba...

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#14 Příspěvek od konosuke »

ccode píše:Třeba maďarský kazetový magnetofon MK-27 :D :)
ten zelený s oranžovými tlačitky ? nebo tesla B70, původní verze byla též v zelené skříňce...
Přílohy
B70.jpg
(13.17 KiB) Staženo 46 x
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
mr_mocak
Příspěvky: 171
Registrován: 01 led 2009, 01:00
Bydliště: Lovosice

#15 Příspěvek od mr_mocak »

Tak paní se spletla - ze Sony military se vyklubal obyč. Philips N4420!! Nechala mi ho za litra:) Akorát je zpomalenej, na jednu stranu moc dobře nepřetáčí a visí jeden VU budík, zkusím se v tom trošku pohrabat, dlouho stál.. Nemáte k tomu někdo manuál? A kdybyste někdo věděl, kde na to seženu řemínky, budu vděčnej.. Dik!

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“