TV Thomson 32WM402 - NAVILIGHT a další

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mzak
Příspěvky: 5
Registrován: 16 pro 2005, 01:00

TV Thomson 32WM402 - NAVILIGHT a další

#1 Příspěvek od mzak »

Kdo mi vysvětlí pojem menu NAVILIGHT , mám na TV Thomson 32wm402 a nevidím rozdíl mezi běžným menu a tímto, jedinný rozdíl vidím v textu NAVILIGHT nad hlavním menu.

Dále by mne zajímalo, jak je možné, že většina prodejců u tohoto TV inzeruje ProgramInfo, když toto TV touto funkcí nedisponuje. Návod jakýsi univerzální pro všechny TV s jedním šasi žádné vysvětlení nepodává. (obdobně v návodu 5ti pásmový eqvalizér, přednastavené volby nastavení obrazu (studio, film a pod.)

Jinak TV velmi slušné za dobrý peníz.

Uživatelský avatar
achil
Příspěvky: 221
Registrován: 01 pro 2004, 01:00

#2 Příspěvek od achil »

REKLAMA je od slova klamat. Na VHS kazetách je taky High Grade.

Uživatelský avatar
gumickar
Příspěvky: 488
Registrován: 22 srp 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od gumickar »

Navilight je pojem , který znamená, že máš tzv. interaktivní menu. Jinak řečeno, máš tam krásnou tabulku s českým jazykem a dostaneš se kam chceš. poslední dobou to jen přestávají udávat.
Proč ti ale tvrdí, že má pg info, když nemá, to se spíš zeptej na prodejně, a ne tady

Uživatelský avatar
mzak
Příspěvky: 5
Registrován: 16 pro 2005, 01:00

#4 Příspěvek od mzak »

pg info uvádí i THOMSON (www.thomson.cz)!

Uživatelský avatar
gumickar
Příspěvky: 488
Registrován: 22 srp 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od gumickar »

v tom případě je chyba v nastavení procesoru, nutno reklamovat

Uživatelský avatar
mizach
Příspěvky: 7
Registrován: 14 pro 2005, 01:00
Kontaktovat uživatele:

Hledej, šmudlo

#6 Příspěvek od mizach »

Koukni na diskusi http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... pic&t=3155 , najdeš tam odpověď, případně napiš na mail tam uvedený, poradím. Měl jsem tentýž problém a Program info jsem si aktivoval. Zdar, MZ.

Uživatelský avatar
gumickar
Příspěvky: 488
Registrován: 22 srp 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od gumickar »

Problém je vyřešen. Stačí si přečíst diskuzi níže 32WM402

Uživatelský avatar
mzak
Příspěvky: 5
Registrován: 16 pro 2005, 01:00

Barevný nádech obrazu

#8 Příspěvek od mzak »

Problém pginfo vyřešen ke spokojenosti.
Nicméně Olympiáda odhalila díky sněhové pokrývce jiný problém, který naštěstí není tak kritický při normálním barevném vysílání - jedná se o barevný nádech obrazu, velmi dobře viditelný na bílé ploše nebo u ČB filmů. Levý dolní roh hraje do fialova, mírně i levý horní, v pravé části obrazu plochy s nádechem zelené. Viditelné skutečně při velké bílé ploše.
Předpokládám, že by mohlo pomoci odmagnetování obrazovky (masky), demagnetizace při zapnutí nemá asi takový účinek. Provádí servis tento zásah na místě u zákazníka, nebo je třeba odvézt tu těžkou bednu do dílny? Nebo může být problém i jinde?

Uživatelský avatar
surfar
Příspěvky: 163
Registrován: 19 srp 2005, 02:00
Bydliště: Ústecký kraj

#9 Příspěvek od surfar »

Míval jsem demagnetizační cívku,kterou jsem vozil s sebou,když jsem ještě dělal exteráka.Zeptej se v tvém servisu.

Uživatelský avatar
daton
Příspěvky: 192
Registrován: 05 bře 2005, 01:00

#10 Příspěvek od daton »

Já měl cívku taky v autě vždy po ruce, dřív to byla standardní výbava nevím jak dnes ale na každé dílně ji budou mít určitě.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“