tesla PR41 dá se to ještě použít?

Bezdrátová pojítka, vysílací a přijímací technika, diskuze o VF technice, zařízeních a konstrukcích, konstrukce a parametry antén

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

tesla PR41 dá se to ještě použít?

#1 Příspěvek od bu2520 »

Objevil jsem ve skříni tyhle 2 staré "ručky" s nabíjecí stanicí je to ještě vůbec v dnešní době použitelné? Tuším to běhá někde na vkv 77Mhz

Uživatelský avatar
Davidus
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2439
Registrován: 01 čer 2005, 02:00

#2 Příspěvek od Davidus »

určitě, vcelku slušné parametry. Pokud s tím nechceš dělat klidně i za něco vyměním.

Davidus2

#3 Příspěvek od Davidus2 »

koukam že v tomhle pásmu sdílenky nejsou :roll:

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#4 Příspěvek od bu2520 »

no já mám právě podezření, že už to pásmo není povolené, pro radiostanice

Davidus2

#5 Příspěvek od Davidus2 »

tak sem se ptal a opravdu volné není, jedinì vymìnit krystaly a pøeladit.. fuj..
Vysílat bys s tím na tomhle kmitoètu nemìl, buh ví kdo tam je. Sdílenky sou na 80MHz a tam je povolený 1W a ruèní stanièka. ÈTU samo o sobì nic nedìlá, ale pokud by tì nìkdo prásknul tak musí jet... lidi sou všelijací.
Ty ruèky vypadaj docela novì, jsou ještì funkèní?

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#6 Příspěvek od bu2520 »

právě , t ojen že jsem cosi hledal ve skříni a v jedné krabici byly schované, teda nikde jsem je nefotil tak jsi je nemohl vidět v jakém jsou stavu, určitě mají v háji baterky, proto že se pamatuju, že mi je kdysi nechal člověk proto že se mu investice do baterek zdála velká. Ale tvrdil, že jdou, jen dlouho nevydrží, ale takových tvrzení jsem slyšel. jednou michlap přinesl monitor, že večer na něm dělal a ráno už nešel a já ho otevřel a chybělo vn trafo :twisted:

Davidus2

#7 Příspěvek od Davidus2 »

já mam takovou nepìknou zkušenost taky, ale s radiostanièkou.. PMR zvláštní že nevysílá.. a taky nemuže když vevnitø chybí anténa a koncovej stupeò. :lol:
Do tìch stanic se myslím musí nechat udìlat akupack na zakázku.. klasický tam nejdou pravdìpodobnì.
Kdybys pro to nemì využití, kidnì i za nìco vymìním, znamej to sbírá
Zkusím zjistit ten akupack nebo co to má být

Odpovědět

Zpět na „Bezdrátová technika a technologie, VF technika“