Ovládání TV Philips 32PW9551 (zamčeno)

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Mirek MH

#31 Příspěvek od Mirek MH »



Uživatelský avatar
Mourek
Příspěvky: 1285
Registrován: 17 zář 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#32 Příspěvek od Mourek »

Pánové , já se živím trochu jinak, dá se říci že jsem v současné době kancelářský sluha a opravuju úředníkům jejich nářadí, tedy PC. Dříve jsem také opravoval PC zákazníkům. Takže chcíple myši, myší exkrementy znám dobře. I smrduté ulepené bedny, klávesnice a myši na které se jeden štítí sáhnout a zákazník výměnu nechce. Ovšem když slyším chválu značkového servisu tak se musím smát. Jsem rád že garanční opravu řeším tak , že posílám na výměnu vadný díl a opravu udělám sám. To co předvedli mnohokrát experti různých dodavatelů, nad tím zůstával rozum stát. Hlavně uměli rychle jezdit a klikat myší. Ovšem ceny, to bylo něco jiného. Ty byly na úrovni. Hodnotit servis podle budovy, no může být ale platí zákazník i tu budovu. No a dotazy které čtu tady na bastlírně mě někdy rozesmějí, no dost lidí má více andělů strážných.

Uživatelský avatar
ICE
Příspěvky: 199
Registrován: 01 bře 2007, 01:00

#33 Příspěvek od ICE »

Vážení televizní opraváři, plně vás chápu, ale musíte si uvědomit, že žijete již v jiné době a šíření informací všeho druhu nezabráníte, prostě takový je svět. Stejně informace, které se tu šíří jsou v podstatě historie, klasické televizory dosluhují a doufat, že s jejich opravami dožiji do důchodu jsou mylné. Diskuzní fóra existují snad na veškeré obory, tomu se zabránit nedá. Problém vidím spíš v aroganci některých diskutujících. Obrana je jednoduchá, prostě jim neodpovídat, ať se vyřádí jinde.

Mirek MH

#34 Příspěvek od Mirek MH »

Zbyteèná citace celého pøedchozího pøíspìvku vymazána. Používej koneènì tlaèítko Obrázek nad a pod vláknem!
Hill


Jasnì,ale proè šíøit tyhle informace mezi laickou veøejnost,která sem leze jen z vychcanosti ušetøit nìjakou tu korunu?Jasnì,raïte si,ale odborník odborníkovi, rozhodnì ne každýmu Lojzovi z Vychcánkova.Chápete?

Uživatelský avatar
PetrK
Příspěvky: 203
Registrován: 16 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ-Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

#35 Příspěvek od PetrK »

Anonym píše:Zajímalo by mě, jestli máš autorizaci pro záruční servis některé z renomovaných značek, když už ti ti tak pěkně povídá.

Ono není servis jako servis. Některé "správkárny" se od bastlířů liší pouze tím, že na to mají živnosťák a snaží se tím uživit. Já osobně bych svojí telku asi raději poslal k opravdovým autorizovaným odborníkům jako je např. pan D. Nový z pražské AV Kovoslužby.

Jsou totiž "správkárny" kde bych se obával, že si s televizí přitáhnu domů plíseň:
Obrázek
Mě by zajímalo jestli víš co jsou to například autorská práva. Nebo minimálně slušnost zeptat se majitele webu ze kterého jsem si stáhl obrázek či cokoliv jiného, zda jej mohu někde jinde zveřejnit? To ti asi nic neříká a nebo to víš velmi dobře a proto jsi neměl ani odvahu se podepsat.

K ostatnímu raději bez komentáře, všechno už napsali ostatní.
**** Petr ****

Návštěvník

#36 Příspěvek od Návštěvník »

Koukám, pan chytrý Anonym než by odkryl karty a podepsal se, radši "umøel" :wink:

Návštěvník

#37 Příspěvek od Návštěvník »

vcera tu bol prispevok od BASTLECS. dnes je tu iny a povodny chyba. divne...

Uživatelský avatar
BASTLECS
Příspěvky: 244
Registrován: 29 říj 2007, 01:00

#38 Příspěvek od BASTLECS »

Anonym píše:vcera tu bol prispevok od BASTLECS. dnes je tu iny a povodny chyba. divne...
Není na tom nic divného. Sám jsem ho odstranil. Až se anonyme zaregistruješ, vysvětlím ti proč.

Návštěvník

#39 Příspěvek od Návštěvník »

Zbyteèná citace celého pøedchozího pøíspìvku vymazána.Viz PRAVIDLA, odst.14b)
Hill

Není na tom nic divného. Sám jsem ho odstranil. Až se anonyme zaregistruješ, vysvìtlím ti proè.[/quote]
nemam problem sa podpisat. ale na toto forum nechodim, som tu vyhradne len kvoli tomuto vlaknu. registracia by bola pre mna zbytocna.
Tvoja uvaha bola celkom presna a logicka. preto ma prekvapilo, ze z tohto vlakna zmizla. je dobre, ked si clovek za svojim prispevkom stoji. ja si o tom myslim svoje.
igortv.

Návštěvník

#40 Příspěvek od Návštěvník »

:oops:

Uživatelský avatar
Slavek69
Příspěvky: 1
Registrován: 27 úno 2011, 01:00

#41 Příspěvek od Slavek69 »

Co to je za blbost? Tomu, co tady čtu, se mi nechce věřit. Pánové, ruku na srdce, vy jste si snad někdy sami nevymalovali, neopravili auto, kolo, kolik z Vás si platí finančního poradce, když se rozhoduje, co udělá s těmi nahrabanými statisíci s těch 🤐 z ulice? Souhlasím s pořekadlem "ševče, drž se svého kopyta", ale jsme národ kutilů a bastlířů. tak co se divíte? Určitě nejste jiní. A je to pochopitelné. Až budeme vydělávat jako na západ od nás, tak si klidně všechno zaplatíme a nebudeme bastlit, ale s cenami, které kopírují ty na západě a platy kopírují ty na východě, nečekejte radikální změnu. Kromě toho, dnes se poskytuje za výhodný příplatek u elektroniky prodloužená záruka i na 5 let. Záruční opravy provedou stejně autorizované servisy a pak si koupíme novu TV.

Uživatelský avatar
mirosne
Příspěvky: 2806
Registrován: 07 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Blue rock,VK-SR

#42 Příspěvek od mirosne »

Sa to tu začína pekne zvrhávať........ :cry:
Pozdravujem Vás, Miro.

Uživatelský avatar
Burajko
Příspěvky: 1803
Registrován: 21 srp 2009, 02:00

#43 Příspěvek od Burajko »

Myslim ,ze tu bolo povedane uz vsetko. :wink:
Už druhý krát strihám a furt je to krátke

samponek
Příspěvky: 2772
Registrován: 11 kvě 2015, 02:00

#44 Příspěvek od samponek »

Navrhuji zrušit internet, mobilní telefony, benzínové pumpy a supermarkety, zamezí se tím šíření informací a omezí konzum.
Rubíny, Tesly Color 110ST a Merkur budou opět v kurzu. :D
Když by někdo ( teoreticky) donesl do servisu Color110, opravář, pokud mu není 55+ ji stejně neopraví.

Uživatelský avatar
Peterseal
Příspěvky: 1983
Registrován: 24 lis 2006, 01:00
Bydliště: SR-Bratislava -Devínska Nová Ves

#45 Příspěvek od Peterseal »

Navrhujem zrusit teba a tvoje 🤐 kecy

Zamčeno

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“