tubes-stores.com

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Tonik25
Příspěvky: 37
Registrován: 17 črc 2008, 02:00
Bydliště: Semily
Kontaktovat uživatele:

tubes-stores.com

#1 Příspěvek od Tonik25 »

Má někdo zkušenosti s tímto obchodem? Chtěl bych si odsud obědnat pár digitronů (IN-12), IN-13 a možná nějaké 6n1p do předzesilovače, ale zdá se mi to jako risk posílat peníze někam do ruska :twisted:

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#2 Příspěvek od Sendyx »

Hlavně si spočti poštovné a poplatky za převod, při těch pár kusech to bude podstatná položka :wink:

Jo, a clo a DPH, počítá se z celé částky včetně dopravy. Za poškození transportem si ručíš sám.

Uživatelský avatar
Tonik25
Příspěvky: 37
Registrován: 17 črc 2008, 02:00
Bydliště: Semily
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Tonik25 »

Poštovné by vyšlo na 8$ při 10 kusech, což bych ještě unesl. O tom clu a dph jsem nevěděl, takže to vypadá že by to možná vyšlo stejně nebo levněji koupit na aukru nějaké používané :(

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#4 Příspěvek od Sendyx »

A co poplatky za převod ? Bumažné, eksportirovka, vodkovné a obolus pro miliciju ? :lol:

Uživatelský avatar
Tonik25
Příspěvky: 37
Registrován: 17 črc 2008, 02:00
Bydliště: Semily
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Tonik25 »

U těch poplatků nemam ani tušení xD účet nevedu a rodiče by to kdyžtak přežili :lol: hlavně ani nevim, jestli je ten obchod spolehlivej, takže je to všechno ve hvězdách

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#6 Příspěvek od Crifodo »

o co můžeš přijít? o ekvivalent několika řízků.
Pazdrath nebo ten pingl upocenej tě připraví o víc, možná o celou budoucnost... :twisted: a nic s tím nenaděláš. Tady máš aspoň pořád to Aukro nebo předraženej GES.

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od zdenoeddie »

Co sa tyka ruska zatial najspolahlivejsie je to cez ebay. IN13 ponukam v aukcii na aukre, dnes to poobede konci ak mas zaujem, IN12 som uz tiez tam videl.6n1p by nemal byt problem zohnat aj tuto za rozumny peniaz.

Uživatelský avatar
Tonik25
Příspěvky: 37
Registrován: 17 črc 2008, 02:00
Bydliště: Semily
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Tonik25 »

Tak o ty IN-13 bych asi zájem měl, akorát jsem jich chtěl vzít vícero ještě kvůli spolužákům, ale co koukám po aukru na ty IN-12A za 50kč bych to asi bral. Jinak náhrada 6n1p by měla být E88CC (ECC88) nebo ne? Ty bych dokonce mohl dostat grátis, pokud by se vyplatil tento předzes. http://shine7.com/audio/6922_pre.htm :roll:

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od zdenoeddie »

Tonik25 píše:Tak o ty IN-13 bych asi zájem měl, akorát jsem jich chtěl vzít vícero ještě kvůli spolužákům, ale co koukám po aukru na ty IN-12A za 50kč bych to asi bral. Jinak náhrada 6n1p by měla být E88CC (ECC88) nebo ne? Ty bych dokonce mohl dostat grátis, pokud by se vyplatil tento předzes. http://shine7.com/audio/6922_pre.htm :roll:
6n1p je len blizka nahrada ecc88, skor to je nieco medzi ecc88 a ecc81. Skoda ze si sa neozval skor, ked som objednaval tie IN13 z ebay.

Uživatelský avatar
Tonik25
Příspěvky: 37
Registrován: 17 črc 2008, 02:00
Bydliště: Semily
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od Tonik25 »

nevadí, zatim to nespěchá, pokud by byla se konala ještě nějaká objednávka z ebaye třeba v září tak bych si něco vzal klidně i do šuplete, protože ty IN-12 mi na aukru někdo vyfouknul :evil:

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od zdenoeddie »

Tonik25 píše:nevadí, zatim to nespěchá, pokud by byla se konala ještě nějaká objednávka z ebaye třeba v září tak bych si něco vzal klidně i do šuplete, protože ty IN-12 mi na aukru někdo vyfouknul :evil:
ak je zajem o posledne 2ks IN-9 pis pm alebo zdenoeddie@azet.sk

a kolko ks potrebujes tych 6n1p mozno by som uvolnil nieco zo strategickych zasob

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“