Panasonic NV-GS17

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Maxell
Příspěvky: 236
Registrován: 03 úno 2008, 01:00
Bydliště: okolo Brna

Panasonic NV-GS17

#1 Příspěvek od Maxell »

Zdravím všechny. Mám tu tuhle kamerku a má prasklý páskový vodič k lcd. Koukal jsem tu,a prý se to dá objednat v ame. Bohužel jsem to v nabídce nenašel. Buď sem slepej, nebo to tam není. Jde mi o to. Chtěla by to vědět do zítra, takže zavolat tam, nemá smysl. Nemáte někdo tušení, kolik to stojí, nebo ověřený obchod, kam bych se mohl kouknout. Je to pro jednu známou a řekla mi, že pokud to bude víc jak 1500 Kč, že se na to mám vybodnout. Díky za reakce.
Neberte život vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
PavelN
Příspěvky: 274
Registrován: 13 bře 2008, 01:00
Bydliště: Nový Bydžov

#2 Příspěvek od PavelN »

chtěl jsem na to kouknout(bývalý zaměstnanec AME-mám přistup na něm. sklad) ale nejde se tam připojit takže zkus vydržet do pondělí. pokud se v průběhu dne rozjede tak písnu cenu

Uživatelský avatar
Maxell
Příspěvky: 236
Registrován: 03 úno 2008, 01:00
Bydliště: okolo Brna

#3 Příspěvek od Maxell »

PavelN píše:chtěl jsem na to kouknout(bývalý zaměstnanec AME-mám přistup na něm. sklad) ale nejde se tam připojit takže zkus vydržet do pondělí. pokud se v průběhu dne rozjede tak písnu cenu

To by jsi mi velmi pomohl. Díky
Neberte život vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#4 Příspěvek od KUBO »

ja som nedavno kupoval ten pasovy vodic. to je komplet cely pant co sa tam meni a u nas v avelmaku to stalo necelych 800sk

Uživatelský avatar
PavelN
Příspěvky: 274
Registrován: 13 bře 2008, 01:00
Bydliště: Nový Bydžov

#5 Příspěvek od PavelN »

Ahoj tak mají je na něm. skladu v hojném počtu ale pro přesnou cenu kontaktovat na ame p.Wintra, nebo p.Krejčího ale myslím si že cena by měla být do 700,-

Uživatelský avatar
Maxell
Příspěvky: 236
Registrován: 03 úno 2008, 01:00
Bydliště: okolo Brna

#6 Příspěvek od Maxell »

PavelN píše:Ahoj tak mají je na něm. skladu v hojném počtu ale pro přesnou cenu kontaktovat na ame p.Wintra, nebo p.Krejčího ale myslím si že cena by měla být do 700,-
OK. Díky moc. Seš zlatej
Neberte život vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Odpovědět

Zpět na „Fotoaparáty, kamery a jiné optické přístroje“