NÁVOD jak stahovat z RapidShare

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od michalnb »

jezevec píše:Používám tohle, naprostá spokojenost.
http://www.stahujzasms.cz/
Hlavne sa mi páčila rovnosť cien pre ČR aj SR. Raz som bol v núdzi a nič iné nebolo k dispozícii, no povedal som že už nikdy viac. Zmenil sa medzičasom kurz :?: :?: :?: To isté sa týka aj niektorých časopisov, DVD a iných vecí. Napríklad nedávno som kupoval DVD ako darček - pre ČR 330K, SR 18eur.
:pc:
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''

Uživatelský avatar
Bulboa
Příspěvky: 281
Registrován: 16 črc 2008, 02:00

#17 Příspěvek od Bulboa »

Já stahuju z Free serverů, pravda z rapidu je to někdy o nervy, proto se snažím používat www.uloz.to takhle nemusím stahovat po částech, ale přímo naraz celý film :wink:.

Uživatelský avatar
gepard
Příspěvky: 1690
Registrován: 05 úno 2007, 01:00
Bydliště: Liberec - tam na severu Čech

#18 Příspěvek od gepard »

Zdárec,
špatný není ani Share-Rapid, škoda, že je na něm málo elektro, zato však plno filmů, ... mrkněte sami.

Share-Rapid hl. stránka:

Kód: Vybrat vše

http://share-rapid.com/?dealer_id=25656
Ceník:

Kód: Vybrat vše

http://share-rapid.com/dobiti/?zeme=0
Fórum Share-Rapid:

Kód: Vybrat vše

http://www.forum-warez.info/index.php
-- Gepard --

Uživatelský avatar
Jancis1
Příspěvky: 470
Registrován: 05 srp 2005, 02:00

#19 Příspěvek od Jancis1 »

Ja mám predplatený share rapid a nejak mi nejde dobre sťahovať. Už som im aj písal, oni odpovedali, že to opravili, ale robí mi stále to isté a to že začne sťahovať a preruší sťahovanie pri napr. 6% a keď to dám znovu sťahovať, tak to stiahne 7% a tak to pokračuje stále. Na tretí mail mi už ani neodpísali :evil: . Môj poskytovateľ ma neobmedzuje vôbec a napr. z Hellshare čo sťahujem free sa mi to ešte nestalo, aby mi takto prerušovalo sťahovanie. Share rapid podporuje ževraj aj nadviazanie spojenia, ale nefunguje mi to. Mám wifi, ale už som skúšal sťahovať aj cez DSL a tiež to tam sem tam spravý, že preruší sťahovanie a ako keby to záležalo aj ktorý súbor sťahujem, lebo niektoré filmy sa mi dajú stiahnuť a niektoré nie. Neviete kde by mohol byť problém, alebo nemáte podobné skúsenosti?

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#20 Příspěvek od jave »

Jancis1 píše:Ja mám predplatený share rapid a nejak mi nejde dobre sťahovať. Už som im aj písal, oni odpovedali, že to opravili, ale robí mi stále to isté a to že začne sťahovať a preruší sťahovanie pri napr. 6% a keď to dám znovu sťahovať, tak to stiahne 7% a tak to pokračuje stále. Na tretí mail mi už ani neodpísali :evil: . Môj poskytovateľ ma neobmedzuje vôbec a napr. z Hellshare čo sťahujem free sa mi to ešte nestalo, aby mi takto prerušovalo sťahovanie. Share rapid podporuje ževraj aj nadviazanie spojenia, ale nefunguje mi to. Mám wifi, ale už som skúšal sťahovať aj cez DSL a tiež to tam sem tam spravý, že preruší sťahovanie a ako keby to záležalo aj ktorý súbor sťahujem, lebo niektoré filmy sa mi dajú stiahnuť a niektoré nie. Neviete kde by mohol byť problém, alebo nemáte podobné skúsenosti?
Tako pouzivej stahovaciho klienta. Ja mam flashget a maximalni pohoda. Vse napoji spolehlive
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!

Uživatelský avatar
caven
Příspěvky: 417
Registrován: 15 srp 2006, 02:00

#21 Příspěvek od caven »

zkus ke stahnutí použít Free Download Manager, myslím že zezačátku mi to dělalo taky, hlavně když jsem stahoval v opeře když jsem to pustil ve firefoxu tak to jelo normálně. Pak jsem zkusil tento program a sním to jede normálně.. Vyzkoušej

Uživatelský avatar
Jancis1
Příspěvky: 470
Registrován: 05 srp 2005, 02:00

#22 Příspěvek od Jancis1 »

Ja práve používam Free download manager a mám aj flashget a nejde mi to. Jednoducho ak to zastavý a dám to stiahnuť, tak to hneď zastavý a vypisuje že súbor na serveri sa nenašiel.

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#23 Příspěvek od jave »

Jancis1 píše:Ja práve používam Free download manager a mám aj flashget a nejde mi to. Jednoducho ak to zastavý a dám to stiahnuť, tak to hneď zastavý a vypisuje že súbor na serveri sa nenašiel.
Tak schvalne posli neco co to udelalo a ja to zkusim stahnout.
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!

Uživatelský avatar
Jancis1
Příspěvky: 470
Registrován: 05 srp 2005, 02:00

#24 Příspěvek od Jancis1 »

No napríklad Purpurove reky a je vela iných, ale napr. film Frekvence mi to stiahlo bez problémov.
Přílohy
Schránka.gif
(34.54 KiB) Staženo 56 x

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#25 Příspěvek od jave »

Jancis1 píše:No napríklad Purpurove reky a je vela iných, ale napr. film Frekvence mi to stiahlo bez problémov.
Tak mi na email posli linky Purpurovych rek identicke co tobe nesly a uvidime
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!

Uživatelský avatar
Jancis1
Příspěvky: 470
Registrován: 05 srp 2005, 02:00

#26 Příspěvek od Jancis1 »

Tak som ti poslal ten link a dal som to sťahovať aj ja, či sa to náhodou nezmenilo a už by mi to išlo.

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#27 Příspěvek od jave »

Jancis1 píše:Tak som ti poslal ten link a dal som to sťahovať aj ja, či sa to náhodou nezmenilo a už by mi to išlo.
Kolem poledne to dam stahovat. Email OK.
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#28 Příspěvek od jave »

Jancis1 píše:Tak som ti poslal ten link a dal som to sťahovať aj ja, či sa to náhodou nezmenilo a už by mi to išlo.
Stazeno za 47 minut. Rychlost dost uboha. Z rapidshare stahuji cca 3x rychleji. Ale jinak bez problemu.
Přílohy
share3.jpg
(24.94 KiB) Staženo 39 x
share2.gif
(24.25 KiB) Staženo 69 x
share1.gif
(17.04 KiB) Staženo 39 x
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!

Uživatelský avatar
Jancis1
Příspěvky: 470
Registrován: 05 srp 2005, 02:00

#29 Příspěvek od Jancis1 »

No dík ešte keby sa to dalo poslať nejak mne :lol: . Ja mám pripojenie len 1024kbps, takže sa mi o takej rýchlosti môže len snívať, nie je tu na dosah nič lepšie max. 1500. Nechápem ale prečo mi to nejde stiahnuť. Ono mi to akože stiahne a je tam 0B.

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#30 Příspěvek od jave »

Jancis1 píše:No dík ešte keby sa to dalo poslať nejak mne :lol: . Ja mám pripojenie len 1024kbps, takže sa mi o takej rýchlosti môže len snívať, nie je tu na dosah nič lepšie max. 1500. Nechápem ale prečo mi to nejde stiahnuť. Ono mi to akože stiahne a je tam 0B.
Jestli chces tak to poslu na CZ share. Zaloz si tam ucet. Poslu ti i kredit na stazeni jako darek, az budes mit ucet tak posli ID
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“