Představení

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
grajda
Příspěvky: 15
Registrován: 21 čer 2009, 02:00

Představení

#1 Příspěvek od grajda »

Ahoj, dneska jsem se tady zaregistroval za účelem sem tam se něco dozvědět, sem tam se pobavit, sem tam i o elektronice... Jmenuju se Jura, je mě 28 let a mým koníčkem je nečíslicová elektronika. Mým nejnovějším cílem je naučit se používat program Kicad, protože omezení programu Eagle jsou pro mě příliš omezující. A druhým cílem je, občas sem zajít a mrknout, co nového.

S pozdravem:

Jura

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#2 Příspěvek od PeteBurns »

Tak tak...dúfam že takto to spraví aj tých ostatných 22962 užívateľov, predsa len by sme sa mali trochu lepšie poznať :wink: :lol:

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od zdenoeddie »

PeteBurns píše:Tak tak...dúfam že takto to spraví aj tých ostatných 22962 užívateľov, predsa len by sme sa mali trochu lepšie poznať :wink: :lol:
zacni....

Jura:Vitam u nas :wink:

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#4 Příspěvek od PeteBurns »

No myslím že pri mojom poradovom čísle sa ešte čosi načakám kým príde rad na mňa :wink: :lol: Ale to vlákno s toľkými príspevkami by som veru chcel vidieť :twisted:

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#5 Příspěvek od rezis »

Myslím že značná část těch co tady chodí často se sobě nějak představovat nemusí a přesto se jaksi ví kdo co jak. Ono to jde hodně poznat z příspěvků kdo se čemu věnuje, na co reaguje atd.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
grajda
Příspěvky: 15
Registrován: 21 čer 2009, 02:00

#6 Příspěvek od grajda »

zdenoeddie píše:
PeteBurns píše:Tak tak...dúfam že takto to spraví aj tých ostatných 22962 užívateľov, predsa len by sme sa mali trochu lepšie poznať :wink: :lol:
zacni....

Jura:Vitam u nas :wink:
Díky za přivítání. :hool: :ladys: :bigok: Poslušně hlásím, tady je fakt tolik uživatelů??? :scared: A kolik je těch aktivních? :facak: To se tady, v tak ohromným počtu nehádáte?:argue: Hmmm... :toilet:



:hockey:

:puke:

:pc:

:pako:

Máte tady nádherný smajlíky. Ale aby někdo neřekl, že jen vopruzuju, jdu zkusit přispět něco vo elektronistice, ok?

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#7 Příspěvek od PeteBurns »

:lol: Ved práve, presne ako hovorí rezis, tí aktívni sa navzájom tak či tak poznajú a myslím že až tak moc ich nebude, tipujem zopár stoviek ? 8O A navzájom sa určite nejako moc nehádajú, to len sem-tam pribehnú nejakí špekulanti, bud aby im niekto podľa možnosti čo najskôr presne a zadarmo povedal ktorú súčiastku kde vymeniť, najčastejšie v TV, alebo občas sa tu objaví nejaký najväčší znalec na svete v oblasti teórie a nanotechnológií, prípadne hotovým ale zato stále ostatnými nepochopeným a odmietaným zariadením na získavanie voľnej energie, podľa ich počtu na rôznych fórach už mám pocit, že to majú všetci doma len ja nie :lol: , vtedy to tam trochu iskrí, ale to určite iba kvôli prítomnosti tej voľnej energie :wink: Ale čo sa týka odborníkov na elektroniku tak si rozhodne na tom správnom fóre, ja osobne čo sa týka elektroniky chodím už len na toto jedno :D

Uživatelský avatar
Carel
Příspěvky: 572
Registrován: 16 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumava

#8 Příspěvek od Carel »

Přesně tak,jak píše PeteB.Poznáš sám,poučíš se i semtam zasměješ.Ostatně,já jsem si toto forum oblíbil.

Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od michalnb »

Carel píše:Přesně tak,jak píše PeteB.Poznáš sám,poučíš se i semtam zasměješ.Ostatně,já jsem si toto forum oblíbil.
Pripájam sa, je to 100x lepšie a užitočnejšie ako kadejaké PUBové debaty a nezmyselné chatovanie dokopy. Človek sa mnohému priučí, spozná nových ľudí a sám si spraví obraz o užívateľoch ( :lol: aj v TVP :lol: ).
:pc:
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“