Windows 7(beta) Osobné skúsenosti

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Windows 7(beta) Osobné skúsenosti

#1 Příspěvek od michalnb »

Zdar! Po chvíľkovom UBUNTUovaní som sa rozhodol priinštalovať si ešte aj W7. Na to že mám Extensu5220 a 1,5GB RAM to frčí o 106. Čo také sa vo W7 dá povychytávať?(priznám sa, že som ešte na nijaké blbosti nenarazil, aj keď ma to u Microsoftu dosť zaráža :lol: )
:pc:
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''

Uživatelský avatar
drabek06
Příspěvky: 1659
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od drabek06 »

Mno asi před tejdnem a kouek jsem si koupil R61 od Lenova a Win7 byla jasná volba. Sice zespoda je licence na Vistu, ale zas takovej dobrodruh nejsem. Zkoušel jsem tam i WinXP, ale bylo to v porovnání s Win7 pomalý s těma všema sračkama od Lenova neohrabaný . . .

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#3 Příspěvek od dj_Paul »

Já to mám na IBM T41 s Pentiem M 1.6GHz a 512MB ram a jede to stejně rychle jak XP

Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od michalnb »

Tiež súhlasím, že do nových ntb je to lepšia voľba. Už len čo sa týka podpory a driverov. Rýchlosť je naozaj podobná WXP(až podozrivo - prečo by inak Visťácke drivery nepasovali na W7?).
:pc:
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''

Uživatelský avatar
drabek06
Příspěvky: 1659
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od drabek06 »

Se celkem divim že Microsoft udělal akci na bezplatnej upgrade z Visty na Win7. Sice to platí až při nákupu OS nebo PC s ním až po nějakym datu (26.6. ?), ale aspoň něco . . .

dj_Paul: těch 512MB RAM je poměrně málo, už i na Win XP :wink:

Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od michalnb »

drabek06 píše:Se celkem divim že Microsoft udělal akci na bezplatnej upgrade z Visty na Win7. Sice to platí až při nákupu OS nebo PC s ním až po nějakym datu (26.6. ?), ale aspoň něco . . .

dj_Paul: těch 512MB RAM je poměrně málo, už i na Win XP :wink:
Veď zarobili za hovno! Kúpiš si Vistu(novšiu? - povedzme, drahšiu? - samozrejme, kvalitnejšiu? - to isto :lol: ) a ako upgrade ti dajú vyčančané XP. Keď sa niekomu chce pohrať, sťahuje updaty od bláznivého thajca a XP má v dnešnej podobe W7. A potom nekradni im to.
:pc:
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#7 Příspěvek od dj_Paul »

drabek06 píše:Se celkem divim že Microsoft udělal akci na bezplatnej upgrade z Visty na Win7. Sice to platí až při nákupu OS nebo PC s ním až po nějakym datu (26.6. ?), ale aspoň něco . . .

dj_Paul: těch 512MB RAM je poměrně málo, už i na Win XP :wink:
Ale jede to :comppc:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“