Sat. receiver AB-DSR510 SKY

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

Sat. receiver AB-DSR510 SKY

#1 Příspěvek od kokun »

Syn přinesl tento přístroj ze SD.
Pokouším se jej nějak rozjet, bohužel narážím na následující:
Někdo přede mnou se pokoušel o opravu zdroje - namísto orig. controlleru jsem na pozici U1 našel "rozstřelený" TDA4605 - zřejmě mému "předchůdci" bylo jedno, co tam vrazí, hlavně že to má 8 nožiček (přitom mu rovněž nevadilo, že uvedené TDA-čko v sobě nemá žádný výk. KS). Následky byly ještě větší - zničeno: poj F1, di. můstku D3 a D4, uvedený U1, .....? a "vyschlé 3 ellyty (zatím) v sekundárech.
Dlouze pátrám na NETu, chtěje se nějak dopídit k tomu, čím to bylo původně osazeno, avšak dostat se alespoň ke sch. zdroje se mi stále nedaří! Na nějakých fórech jsem se dopídil alespoň k tomu, že by to měl být obvod ICE28265 (datash. neexistuje), nakonec by to měl být snad obv. ICE2B265, nebo některá z jeho modifikací (datasheet: http://www.infineon.com/dgdl/ICE2xxx_Da ... 18cbe626ac ).

Prosím znalce sat. techniky (RadekB, jopo166, ........), příp. některého z majitelů tohoto přístroje, ať mi alespoň sdělí, čím to má být osazeno.
V získání nějaké dokumentace (SM, schéma, alespoň zdroje) ani nedoufám :roll:
Předem všem děkuji za reakce a příp. rady.
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#2 Příspěvek od RadekB »

Skoda, s timto ti neporadim, je to starsi kousek, nikdy jsem je nemontoval ani nespravoval takze nevim, ale zkusil bych napsat do abcom.sk, snad ti poradi.

Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#3 Příspěvek od jopo166 »

pred dvoma dnamy som taky mal menil som diodu a dve najvedsie kondenzatory neviem aky tam bol obvod bo dajak som neobzeral mas pravdu schemy niesu na jednom arabskom fore je schema na jtag ale ci by tam bola aj schema zdroja neviem zle sa to cita 8O

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#4 Příspěvek od kokun »

:roll: Zatím vám oběma (RadekB i jopo166) díky za reakci - třeba se ještě někdo najde, kdo poradí.
Zdarec
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#5 Příspěvek od KUBO »

ahoj ja mam AB DSR 500 to je bez citacky kariet a je tam osadeny ICE 2B265 takze ho tam mozes osadit

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#6 Příspěvek od kokun »

KUBO píše:ahoj ja mam AB DSR 500 to je bez citacky kariet a je tam osadeny ICE 2B265 takze ho tam mozes osadit
Děkuji moc za info (potvrdilo se mi to, co jsem vyčetl na nějakých polských a ruských fórech)!
Ten můj aparát má UNI-čtečku.

Zdravím
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “