DVD prehravac s usb vstupem, prehraje i Divx ?

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od Jirka »

A přehrají DVD přehrávače soubory z externích disků se souborovým systémem NTFS nebo musí být disky naformátovány jako FAT32?
*****

Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od michalnb »

Jirky píše:A přehrají DVD přehrávače soubory z externích disků se souborovým systémem NTFS nebo musí být disky naformátovány jako FAT32?

Dnešné podporujú aj, aj. Ale stretol som sa s kúskom asi z pred 3 rokov, ktorý nebral NTFS.
:pc:
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#18 Příspěvek od robo »

Ted jsem pripojil k Fergusonu-D-780HX 3M fotak pre usb. TRAGEDIE. Pri prohlizeni adresare s fotkama se dole ukaze nahled, malinky obrazek. Nez se nacte, tak chcipnu. Prejit na dalsi soubor si rozmyslim. Pak je nahled po osmi fotkach. Taktez tragedie. Vlastni prohlizeni je pro zoufalce. Sipky nahoru, dolu, vlevo, vpravo na DO, jsem si myslel ze nektera z dvojic posune obraz na dalsi foto. Ne a ne, pouze rotovani o 360 stupnu. Takze fotky pres usb je k nicemu. Pokud to bude k nicemu u fotek budiz. To az tolik nepúotrebuji. Ale abych pak nezacal prskat u prehravani DivX pres usb. Nekdo psal ze pokud je nejaka moc akcni scena, ze to malinko nestiha. Zatim jsem se s tim nesetkal.
Delaji jeste model 880 ktery ma USB2.0 ale nema na cinch vyveden 5.1. Ted si chci koupit nejaky Genius 5.1 repro. Pokud bych zvolil 880 jak to pak ty bedny pripojit.

Uživatelský avatar
p1p4
Příspěvky: 76
Registrován: 25 led 2009, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od p1p4 »

Jedině že by měly ty bedýnky digitální vstup (optika, nebo coax), ikdyž docela pochybuju. Další možnost je si pořídit/postavit externí D/A převodník, třeba od Cyrrus Logic (doporučuju, mam sice jenom dvoukanálovej, ale hraje parádně), nebo Wolfson. Jestli by nebylo lepší koupit už AV reciever a k tomu bedny, ale to už je cena treochu jinde... Záleží kolik do toho chceš investovat a co od toho očekáváš

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “