Prodejna se souèástkama v okolí Pøerova

Náhrady součástek všeho druhu, informace a dotazy k součástkám

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Xaero

Prodejna se souèástkama v okolí Pøerova

#1 Příspěvek od Xaero »

Mùj dotaz smìøuji hlavnì na vás kdo ste z Pøerova a okolí. Potøeboval bych poradit nìjaký obchod se souèástkama v Pøerovì.
Pøedem dík

Uživatelský avatar
dalik
Příspěvky: 305
Registrován: 09 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Hranice

#2 Příspěvek od dalik »

No já jsem z Hranic, a o ničem široko daleko nevím... součástky si objednávám z GM, Gesu, speciality z AME apod, a když něco potřebuju nutně a rychle, skočím do auta a vytočím se u Krčmáře (EZK) v Rožnově. (EZK má pobočku i v OL, ale tam má mnohem menší výběr).

PS: Ještě mě napadlo - v Hranicích v elektroprodejně/opravně u pana Klvani lze zakoupit nějaké základní součástky, ale opravdu jen ten základ. Jinak objedná, ale to si můži zrovna objednat sám.
Líp už bylo.

Uživatelský avatar
Aqarel
Příspěvky: 241
Registrován: 04 úno 2007, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Aqarel »

zdarvim,
v Přerově je Elbas http://www.soucastkyelbas.cz/, ale býval dost drahý oproti EZK, GME, alespoň před několika roky, když jsem tam nakupoval. Rád jsem chodil do EZK v Olomouci.

to Dalik: Nezdá se mi, že by měli menší sortiment, než v Rožnově. Soudím podle toho, že jsem většinou vybíral součástky na jejich webu, a vždy to tam měli skladem.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od ZdenekHQ »

Pokud nakupujete nad 500Kč, asi bych dal přednost velkoobchodu typu SOS apod. Já vím, že pro běžnýho amatéra/bastlíře to vypadá nepoužitelně, ale když dáte za 100 odporů tolik, co za 25 v maloobchodě, vyrobíte si časem zásobu a nebudete muset pořád něco objednávat. Např. 4148 už stojí 8hal, takže ani 200ks není žádná pohroma, tranzistory BC547 po padesátníku atd. :D
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Aqarel
Příspěvky: 241
Registrován: 04 úno 2007, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Aqarel »

Když se tu zmiňuješ o velkoobchodech tak mam velmi dobré zkušenosti s TME, rezistory a integráče jsou tam opravdu velmi levné, u některých sice je minimální množství, ale při té ceně to nemá cenu řešit, přesně jak říkáš

Odpovědět

Zpět na „Součástky“