přepínání hlav SAMSUNG SV 651

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

přepínání hlav SAMSUNG SV 651

#1 Příspěvek od mi-ro »

Narazil jsem na tento problém, výše uvedené video jede jak má pouze dole na obraze je vysunutý pruh kde je vidět (předčasné ?) přepnutí hlav. Bohužel mechanicky to nastavit nelze jako šlo u starších typů. Poradí někdo? Bojím se že to lze pouze SW. Nebo to má jinou příčinu? Asi to nebude ojedinělý jev, už jsem to jednou měl a nepochodil.
..to bude jen ňákej odpůrek

82.202.24.229

Re: pøepínání hlav SAMSUNG SV 651

#2 Příspěvek od 82.202.24.229 »

mi-ro píše:Narazil jsem na tento problém, výše uvedené video jede jak má pouze dole na obraze je vysunutý pruh kde je vidìt (pøedèasné ?) pøepnutí hlav. Bohužel mechanicky to nastavit nelze jako šlo u starších typù. Poradí nìkdo? Bojím se že to lze pouze SW. Nebo to má jinou pøíèinu? Asi to nebude ojedinìlý jev, už jsem to jednou mìl a nepochodil.
Taky jsem to mìl. Byl to sice Sony ale støeva Samsung. Nepøišel jsem na to.
Zdravim Venca :cry:

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

PRUH DOLE

#3 Příspěvek od LOYZA »

Pokud si pamatuji, tak jsem to taky řešil před roky, tehdy jsem našel v zoufalství trimr na desce a tím jsem obraz dole "roztáhnul" tedy dal tam, kam patří. Tento model VCR neznám, nevím jestli to upravují automaticky a nebo odpory "napevno". Pak by to chtělo schema. Loyza.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#4 Příspěvek od mi-ro »

No vrátil jsem to :cry: ale čas nad tím strávený už nebyl rentabilní. Mám podezření že to je buď hlava nebo nastavení SW. Dokonce jsem se pokoušel v zoufalství posunout snímač přepínání hlav, což sice měnilo stav závady ale nikdy nedokázalo odstranit. Navíc při přehrání cízí kazety to dělalo "jen" ten pruh dole ale po náhrátí a následným přehrání vypádávala vertik. synchro. ZAHODIT DO KOPŘIV :evil:
..to bude jen ňákej odpůrek

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “