alarm

Manuály, rady a návody z oboru zabezpečovací techniky a elektrické zabezpečovací signalizace (EZS)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
santa
Příspěvky: 73
Registrován: 20 dub 2005, 02:00

alarm

#1 Příspěvek od santa »

dobrý den potřeboval bych poradit s auto alarmem stingray kst 0995-06920.rano přijdu do auta chci nastartovat a nic jen cvakaní po vyměně autobaterie jsem nemohl zamknout auto nereaguje dalkové ovladani alarmu nevim jestli to ma nakou spojitost s tou autobaterii, alarm je plně funkčni mam 2 ovladače ale ani jeden nereaguje.mam ještě jedno auto tam mam jabrotron měl jsem něco podobneho a tam stačilo znova naprogramovat ovladač ale tady nevim postup jak to udělat nebo po případě co tam mohlo odejít děkuji

Uživatelský avatar
mihal
Příspěvky: 1812
Registrován: 06 dub 2005, 02:00
Bydliště: Zilina

#2 Příspěvek od mihal »

Asi bude aktivny imobilizer, preto to cvaka a nestartuje. Vacsina alarmov ma nejaky nudzovy spinac, ktory po zapnuti zapalovania staci stlacit alebo nejak s nim zacvicit a uvolni alarm aj imo z cinnosti. Na DO by mala byt led, ak nesvieti tak kontrola bat, ak svieti tak skusit nanovo naucit, ak nejde tak kontrola vysielania na prijimaci, ak vysiela a nejde naucit tak asi kupit novy alarm, napriklad Jablotron.

Uživatelský avatar
santa
Příspěvky: 73
Registrován: 20 dub 2005, 02:00

#3 Příspěvek od santa »

auto normalně jezdi vyndal jsem pojistku s alarmu ale nevim jak naučit nový ovladač nemam manual

Uživatelský avatar
mihal
Příspěvky: 1812
Registrován: 06 dub 2005, 02:00
Bydliště: Zilina

#4 Příspěvek od mihal »

Nazov mi nic nehovori, daj sem foto, mozno to ktosi spozna.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečovací technika“