Opakované porušování pravidla 11

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od ZdenekHQ »

Každoroční prázdninová válka - už to začíná být tradice.

Jak ale napsat někomu, kde mají požadovanou součástku a přitom neuvádět konkrétní odkaz na obchod je mě poněkud záhadou. Asi zvolíme přezdívky obchodů. Ale protože vím, že už jsem pro některé zařazen v kategorii hnusných kapitalistů a jen přístup do administrace mě chrání před ukamenováním za toleranci k některým komerčním linkům, nečekám ani na kloudnou odpověď...... 8-)
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#32 Příspěvek od workhard »

Tenhle topic silně připomíná debatu v parlamentu :lol: tři stránky o houně :wink:

Navrhuji bod č. 11 zrušit a založit topic,kam by se postovaly užitečné odkazy,takhle je to tu rozp*cané po všech vláknech a nedá se to v případě potřeby rychle dohledat.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od ZdenekHQ »

Nejhorší je, že ty "maloobchody" díky Bastlírně určitě nezbohatnou a navíc, kdyby nebyly, byli bysme s celým bastlením v p*deli.

Nechci psát "byli byste", protože kupuju běžně součástky po stovkách i pro domácí použití, ale zůstal mě cit a pochopení pro běžné bastlíře, kteří řeší každou korunu za kácéčko či odpor. Jinak bych tady možná ani nebyl....
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#34 Příspěvek od rezis »

ZdenekHQ píše:Ale protože vím, že už jsem pro některé zařazen v kategorii hnusných kapitalistů a jen přístup do administrace mě chrání před ukamenováním za toleranci k některým komerčním linkům, nečekám ani na kloudnou odpověď...... 8-)
Neboj my si tě najdem a pak ti ani administrační ochrana nepomůže. :D
Lidi leze nám to vedro na mozek nebo jinak nechápu proč se zde vyvolávají takovéto nesmyslné debaty.
Kdybychom sledovali takovou debatu ve vládě tak lítá nadávek. A tydy dělámy my jenž kritizujeme naprosto to samé.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#35 Příspěvek od fero7 »

Andrea píše:K čemu jsou dobrá pravidla, když se nedodržují a ani se jejich dodržování nevyžaduje?
Dufam, ze uz si spokojna.

V kazdej druhej teme je plno odkazov (co je podla Teba reklama) a to Ti uz nevadi. Kazda 3-5-ta tema sa bez odkazov nezaobide.

Z Tvojich prispevkov sa da usudit logicke myslenie na vyssej urovni. Za neziaduce je povazovane zakladanie novych tem za ucelom vlastnej reklamy. Problemom bude skor to, ze iba Ja Ti lezim v zaludku alebo ....

Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

#36 Příspěvek od michalnb »

Ak sa môžem pridať(a to si myslím, že môžem), tak aj k..p.cz tu má už dosť reklám... (To len tak mimochodom.)

ad 2: Fero7 je seriózny človek(nie žiadny kšeftár)

ad 3: Keby si aj ty(Andrea) pracovala v obchode so súčiastkami a ND, mala by si to tam zmapované a vedela by si že to, na čo sa niekto pýta máš na sklade... Začala by si to hľadať po ostatných internetových obchodoch??? Podľa mňa k..tina, ale nevadí. Pri cenách ktoré má A.....k nám robí fero7 skôr službu(pri dnešných cenách za menšie balíky sa to oplatí aj z SR do ČR).
A na záver: Keď uvážim koľko máte obchodov s el... vy v ČR a koľko my v SR, je paradoxné že jeden typ trandu ktorý som asi pred pol rokom hľadal mali práve a iba v A......U. :wink:
:pc:
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''

Uživatelský avatar
Bernard
Příspěvky: 3614
Registrován: 27 kvě 2005, 02:00

#37 Příspěvek od Bernard »

Žádná pravidla nemohou být dokonalá - ani zákony takové nejsou. A když není jasná dikce pravidel, je třeba zkoumat jejich duch. Jaký je tedy duch pravidel fóra?
Zdá se, že v převážné míře se na fóru očekávají dotazy a následně odpovědi nebo diskuse. I sekce "Nezařaditelné" je v první řadě zřízena pro Dotazy, které nelze jinde dopasovat. Z tohoto pohledu založila Andrea toto vlákno v duchu pravidel a další diskuse je zcela legitimní. A podobně je to podle mne i s dotazy typu "kde seženu to a to" a odpověďmi "tam a tam".
Na druhé straně se (převážně v sekci "Nezařaditelné") množí příspěvky, jejichž začátkem je jen konstatování faktu, bez náznaku otázky aspoň formální - co vy na to? Taková vlákna by měla snad být v menšině.
A nedávné vlákno s naivní šifrou "about Elektro bastlírna" je určitě typem porušujícím pravidla i jejich duch. A spáchané anonymem, takže nemáme koho pranýřovat. Navrhuji proto adminovi, aby aspoň v sekci "Nezařaditelné" nebylo anonymům umožněno zakládat vlákna.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#38 Příspěvek od ZdenekHQ »

Legrační je, že autor článku na žirafovinách je bernard.... Vždyť tam přece není nic špatnýho, taky to mohl zkopírovat sem a uvést původní zdroj. To by bylo lepší ?

Chystáte se snad prohánět např. Crifoda, že jednou dělá reklamu ČD, jednou ČEZu, o Novinkách nemluvě.... :?: :D
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#39 Příspěvek od Crifodo »

Je tu někdo, kdo si myslí, že ZdHQ je chytrý chlapec a že NENÍ provokatér? :D
Naposledy upravil(a) Crifodo dne 05 srp 2009, 20:01, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#40 Příspěvek od ZdenekHQ »

Ne.

P.S. To "Ne " je reakce na předchozí příspěvek, ovšem na ten původní. Reakci na tenhle nechám na ostatních :D
Naposledy upravil(a) ZdenekHQ dne 05 srp 2009, 21:51, celkem upraveno 1 x.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#41 Příspěvek od Hill »

Já si to myslím, věřte mi.
Ale nějak mě ta žabomyší přestřelka nedělá radost.
Lidi, kdy bychom všichi byli bez nějakého toho užitečného odkazu, ať už ho dal kdokoli?
Nechte toho a investujte čas a energii do něčeho, co třeba jednou bude mít smysl...
...a to jsem si myslel, že to bez vás na dovolené vydržím...

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#42 Příspěvek od ZdenekHQ »

Přejde to jako každej rok....

Vždycky je jednodušší provokovat a vyvolávat v podstatě zbytečný války než je řešit a tlumit - a navíc čekat, že admin či moderátor bude dělat soudce a někomu "přidělí" vítězství je naprostej omyl. Buď je mu to už jedno, protože podobný věci v malým řeší každej den, nebo se (velmi často oprávněně) nas*ere a jde na pivo, nebo bude smutnej nad tím, jaký zbytečnosti vám kazí den....
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Bernard
Příspěvky: 3614
Registrován: 27 kvě 2005, 02:00

#43 Příspěvek od Bernard »

ZdenekHQ píše:....Chystáte se snad prohánět např. Crifoda, .....
Snažil jsem se vyjádřit jen k pravidlům, k žádným osobám. Pokud se po mně chce, abych jmenoval, tak můžu jen konstatovat, že Crifodovy linky mi vůbec nevadí a se zájmem je sleduji - teda ty linky. Další diskusi už moc nemusím. Takže jediné, co mi snad chybí, je občas nějaký ten "?". :wink:

Hille, přeji příjemnou dovolenou, a surfování nahraď brouzdáním za houbami. :)

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#44 Příspěvek od Cust »

:-)
bez takových krásných vláken bych už na bastlírnu snad ani nechodil :-)

zrovna včera jsem se po asi dvou nepříjemných měsících dostal na delší dobu k bastlírně, asi čtyři hodiny jsem si pročítal příspěvky v koši - nádhera (jsem bufeťák nebo romantik?)

k otázce Crifodo na ZdenekHQ: jednoznačně provokatér (i když chytrý) :-)

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“