BAD POOL HEADER po ghostovaní

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
michalnb
Příspěvky: 537
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

BAD POOL HEADER po ghostovaní

#1 Příspěvek od michalnb »

Chlapi(+ Andrea a Variola), problém!
Pošahal sa mi systémový ovládač viamraid.sys. Nedostal som sa ani do núdzového režimu(modré okno), tak "reku nebudem sa s tým s..ť" a nabootoval som si GHOSTa. Disk mám 320GB(delený 30+zbytok)v SATA 2 RAIDovom porte bez vytvorených RAIDových polí- mám iba jeden fyzický disk. Všetko prebehlo ako malo a po naghostovaní disku Norton Ghostom 2003 mi to vyhadzuje pri boote modré okno s príčinou: BAD POOL HEADER
Mám ešte aj Norton Ghost 8.0 a tam som si všimol, že mi pri zadávaní sourcefile-u rozpozná partície, no pri zadávaní destinácie mi ponúkne naghostovanie celej hlavnej alokácie 320GB (bez možnosti zvoliť partíciu), aj keď vyberiem pre ghostovanie položku partition. Nechcel som to spúšťať týmto štýlom, lebo mám na logickej partícii dôležité dokumenty. Toto presahuje moje Ghostovské skúsenosti, takže som sa chcel poradiť, či by to bolo možné obnoviť z ghostovského image-u tak ako som to spomínal bez straty údajov na logickej partícii. THX!
:pc:
Cahnov axióm: "Zlyhali všetky pokusy, je načase prečítať si návod.''

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“