DSL ruter D-com

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Michalha1
Příspěvky: 116
Registrován: 11 zář 2005, 02:00
Bydliště: Blava

#16 Příspěvek od Michalha1 »

Aj to som skusal a nic firmware by mal byt v poriadku lebo po pripojeni na usb ho najde a nainstaluje len sa neda nastavit lebo neviem jeho ip a heslo do nastaveni.

Uživatelský avatar
ViPali
Příspěvky: 524
Registrován: 21 lis 2005, 01:00
Bydliště: Bratislava

#17 Příspěvek od ViPali »

Skús ešte 10.0.0.138

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#18 Příspěvek od rnbw »

Mal by tam byt chipset Conexant AccessRunner CX2310, cez ten USB port by sa s tym malo dat vselico robit, vratane upgradovania firmware (aj ked sa to cez ethernet nepodari, cez USB sa to da opravit).
Mam prakticky to iste akurat bez USB (Microcom ADSL DeskPorte Router 400).

Uživatelský avatar
Michalha1
Příspěvky: 116
Registrován: 11 zář 2005, 02:00
Bydliště: Blava

#19 Příspěvek od Michalha1 »

cez usb mi to zobere nainstaluje ale neda sa s tym nic robit. Preto som sa pytal ci niekto nepozna program ktorym by sa dal dal ten firmware upgratovat. Pokial poznate tak pls.napiste. Dik

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#20 Příspěvek od rnbw »

Skus nieco najst tu http://adsltech.com/download/FirmwareList/index.htm
Kedysi som rozmyslal, ze do toho mojho routeru to USBcko pridam (lebo na plosaku miesto je, len nejake suciastky chybaju), aby som sa mohol hrat s firmwarom, ale nakoniec som to nechal tak.

Uživatelský avatar
mety
Příspěvky: 634
Registrován: 06 bře 2005, 01:00
Bydliště: Planeta Zem

#21 Příspěvek od mety »

Upgrade sa robi cez WEB rozhranie a nieje na to žiaden program.Najprv musiš vojsť dnu. :lol:šak keď ten reset pridržiš tych 3 sekund,daj aj viac,potom si počkaj 40 sekund kym to nabehne a až tak niečo rob.To musi fungovať,a keď nefunguje,tak je isto pokazeny.Mal som ho osobne a ručim za to,že ako sa v navode piše,tak to aj pracuje a funguje.Nič ine nevymysliš,prečitaj si navod a tak niečo skušaj :? Šak som ho resetoval minimalne 4 krat a fungoval bez problemov.Mne sa napr, stalo,že mi zatuhlo AP-čko a nedalo sa z tým už nič urobiť.Poslal som ho do servisu a dali mi nove.Tiež som ho raz zapol a už nenabehlo :cry:

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#22 Příspěvek od rnbw »

Firmware sa da flashovat aj cez USB - to je vhodne vtedy, ked to cez ho web rozhranie zlikvidujes.

Uživatelský avatar
Michalha1
Příspěvky: 116
Registrován: 11 zář 2005, 02:00
Bydliště: Blava

#23 Příspěvek od Michalha1 »

To znamena ze ked mi nejde resetnut tak bude asi zle, co by nemalo lebo bolo pouzivane v nemenovanej firme.

Uživatelský avatar
Michalha1
Příspěvky: 116
Registrován: 11 zář 2005, 02:00
Bydliště: Blava

#24 Příspěvek od Michalha1 »

a co potrebujem a kde to zozeniem aby som to cez tu usb mohol upgratovat??

Uživatelský avatar
pjotr1
Příspěvky: 9
Registrován: 27 zář 2005, 02:00
Bydliště: Bratislava

#25 Příspěvek od pjotr1 »

Zdravim,
doporucujem sa obratit na spolocnost DATA www.data.sk kde Vam radi zariadenie daju vo chodiveho stavu. :D

Návštěvník

#26 Příspěvek od Návštěvník »

Zdravím,
zkus podržet to resetovací tlaèítko víc než 10 vteøin. Nìkterá zaøízení to mají tak, že do 5 je to jen teplý start a po tìch 10 to smaže všechna nastavení a dostane se to na default z továrny.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“