zajímavost - Volně pohozená Marxova kaskáda v lese

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

zajímavost - Volně pohozená Marxova kaskáda v lese

#1 Příspěvek od Artaban001 »

Je možné v Rusku.
zde : http://www.thelivingmoon.com/47john_lea ... orest.html
Stejně by mě zajímalo, k čemu to doopravdy bylo

Uživatelský avatar
drabek06
Příspěvky: 1659
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od drabek06 »

Už jsem tyhle fotky někde viděl a valil jsem na to kukadla. To co se tam muselo dít muselo bejt šílený . . .

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#3 Příspěvek od kevin_mitnick »

hezkyyy...

V rusku takovych instalaci najdes...

Treba 16 km fazovane antenni pole pro extremni vykony a ELF vysilani na Uralu a podobne. Rusaci docela hodne experimentovali s Teslovymi vyzkumy a pry dosli i k prekvapivym vysledkum, ale bohuzel tehdy byli v sojuzu vsichni posedli utajovanim, takze se toho moc nedovis...

Nekde na dalnem vychode pry meli VVN instalaci schopnou produkovat naprosto silene EMP impulzy a vyuzivali ji ke zkouskam odolnosti vojenske techniky a vyvoji ochran. Pry tam tehdy dovedli napodobit EMP po vybuchu 100 megatunove hlavice a kdyz to jednou pepiskli tak vypnuli veskerou elektriku v okruhu 300 kilometru.

Uživatelský avatar
eljaro
Příspěvky: 441
Registrován: 03 pro 2004, 01:00
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od eljaro »

o utajování to ani nebylo v 51 jim a finum Amici nabidli směný obchod když tyto pokusí dají k ledu tak že za to něco dostanou dodnes jsou tyhle věci tabu a literatura je doposud na indexu !

časem se uvidí

PS: neberte mně vážně ale co jsem čet to jsem čet

Uživatelský avatar
Rostav
Příspěvky: 469
Registrován: 06 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Otovice u Karlových Varů

#5 Příspěvek od Rostav »

Zajímavý článek o pokusech prováděných Teslou v USA byl v časopise 21 století. Byl při nich měněn časoprostor. Pokusy byly prováděny s lodí. Pokud se mi to podaří najít tak dám víc informací. Skenovat nemohu viz autorská práva.

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#6 Příspěvek od Artaban001 »

Rostav píše:Zajímavý článek o pokusech prováděných Teslou v USA byl v časopise 21 století. Byl při nich měněn časoprostor. Pokusy byly prováděny s lodí. Pokud se mi to podaří najít tak dám víc informací. Skenovat nemohu viz autorská práva.
Jo, stačí si dát do googla "filadelfský experiment" - Nemyslíš toto?

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#7 Příspěvek od kevin_mitnick »

Rostav píše:Zajímavý článek o pokusech prováděných Teslou v USA byl v časopise 21 století. Byl při nich měněn časoprostor. Pokusy byly prováděny s lodí. Pokud se mi to podaří najít tak dám víc informací. Skenovat nemohu viz autorská práva.
Philadelfsky experiment... Stara znama vec... Vedci dodnes hadaji, coze se to tam vlastne delo. Pry se tam pokusili zneviditelnit lod pomoci silnych elektromagnetickych poli a pri experimentu nekolik desitek lidi, kteri se nachazeli v uzlovych bodech magnetickeho pole proste zmizelo.

V jedne knize co jsem cetl bylo uvadeno, ze jeden ze zmizelych techniku byl i strojni inzenyr a nadany malir Leonard Vincenzo. Nepripadaji vam to jmeno a souvislosti trochu divny ??

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#8 Příspěvek od Artaban001 »

Jinak další zajímavost:
http://en.wikipedia.org/wiki/Russian_Woodpecker

Je tam vzorek toho, co to vysílalo a to si velmi dobře pamatuju, že můj bývalý sovětský stroj RIGA 103 to docela dobře chytala taky..

Jinak co se týká toho filadelfskýho experimentu - Četl jsem o tom něco, že šlo o něco jinýho (Ne tak zajímavého), a vzhledem k tomu, kdo se na tom podílel, že si ten svůj výzkum trochu "přibarvili" aby se v hospodě měli o čem bavit. Každopádně zkutečnost se člověk nedoví..

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#9 Příspěvek od kevin_mitnick »

Jo na "datla" pamatuju taky...

Klasicky OTH radar na KV...

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#10 Příspěvek od Sendyx »

Jo, Filadelfský experiment, o tom bylo nějaké video... ale populárnější je Pitva mimozemšťana, Pitva mimozemšťana 2 a Ilegální pitva mimozemšťana :lol:

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#11 Příspěvek od Mysteri »

Sendyx píše:Jo, Filadelfský experiment, o tom bylo nějaké video... ale populárnější je Pitva mimozemšťana, Pitva mimozemšťana 2 a Ilegální pitva mimozemšťana :lol:
Teraz ide do kín voľné pokračovanie: Pitva E.T. - Michaela Jacksona... :wink:
Filadelfský experiment napr. tu: http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail ... xperiment/
A tie monštrá v CCCP možno sú toto: http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail ... astrofy-1/ - sú tam aj pokračovania toho článku... :roll:

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#12 Příspěvek od Yarda1 »

To se mi líbí, myslím že by se to dobře vyjímalo na květinovém záhonu místo trpajzlíčka (trochu zmenšené). Zajímavé je že to uprostřed lesů září novotou, žádná zeleň se na tom neuchytila.
V souvislosti s Filadelfským experimentem mne napadlo, jestli to nebyla vypuštěná dezinformace, aby si trochu soudný člověk řekl: "To musí být pěkná blbost. A to s tou atomovou bombou jak mi o tom onehdy něco nadhazoval bratr švagra naší Mirky určitě taky."

Uživatelský avatar
souba
Příspěvky: 706
Registrován: 21 led 2005, 01:00

#13 Příspěvek od souba »

Také jsem něco podobného četl v 60 letech v časopiu tuším ,že se jmenoval " Zajímavosti ".
Němci popisovali experiment se zmizení lodi i s posádkou.
Pokud jsem je nevyhodil a najdu tak dám vědět.



Trochu trpělivosti neuškodí .
Pokud nejde o život není kam spěchat.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#14 Příspěvek od Sendyx »

U nás jsou pohozené volně v terénu různé chemičky :wink:

Třeba zde :

http://ostravaci.cz/?s=album&b=11
Naposledy upravil(a) Sendyx dne 01 zář 2009, 13:47, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#15 Příspěvek od Crifodo »

V první řadě je podmínkou pro pohození takového monstra v lese schopnost to zafinancovat. Velká země velké možnosti. Pak jde ledacos.
Tady za nějakou dobu přestanu očekávat i spravené díry v silnicích.

sendyx: jak se vyrábí takový tisíciznakový www odkaz? :roll:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“