Paralyzér

Problémy s návrhem, konstrukcí, zapojením, realizací elektronických zařízení

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
djwhile
Příspěvky: 11
Registrován: 11 dub 2006, 02:00

Paralyzér

#1 Příspěvek od djwhile »

môže fungovať toto zapojenie ako paralyzér (šokovač). Vstup bude 9V baterka trafo ma byt 220 - 12 zapojene opacne...

Obrázek

Uživatelský avatar
tominekk
Příspěvky: 295
Registrován: 16 črc 2004, 02:00
Bydliště: 49°11'30.229"N, 16°35'29.415"E
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od tominekk »

Omlale ode mouvám se ti ě tady odpověď získáš jen takovou:
Fungovat to nebude!
Neznám tě a nevím co jsi zač a když si představím k čemu všemu by mohl paralyzér sloužit tak mě ani nehne brvou pomoct někomu v této konstrukci!

Promiň ale je mi líto. Pokud ti někdo ubližuje zajdi na Policii nebo se nauč karate!
Prostě se smiř že takhle to fungovat nebude!
Chytrej člověk se učí chybama, ale jenom blbec těma svejma!

Uživatelský avatar
djwhile
Příspěvky: 11
Registrován: 11 dub 2006, 02:00

#3 Příspěvek od djwhile »

mam naplane tyrat mojeho 5 rocneho bratranca!!!!

A preco sa o da kupi v obchodoch? Preco by mi nieko nemohol pomoct navrhnut laebo ukazat uz navrhnutu schemu zapojenia paralizera???

Ked henta fungovat nebude nemozte mi niekdo pomoct?

Uživatelský avatar
tominekk
Příspěvky: 295
Registrován: 16 črc 2004, 02:00
Bydliště: 49°11'30.229"N, 16°35'29.415"E
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od tominekk »

Proč?
Protože lidi jsou (nadávka)!
Mohlo by to sloužit k mnohem horším věcem než týrání bratranca.
Nechci se setkat s tím, že mi někdo takouvou hračku dá na krk a pak mě obere, dokope a ještě nevím co!

Prostě proto. Promiň!
Navíc mě v tomto názoru utvrzuje ještě to, že si se registroval dnes a tohle je tvůj první příspěvek!
Chytrej člověk se učí chybama, ale jenom blbec těma svejma!

Uživatelský avatar
djwhile
Příspěvky: 11
Registrován: 11 dub 2006, 02:00

#5 Příspěvek od djwhile »

tominekk píše:Proč?
Protože lidi jsou (nadávka)!
Mohlo by to sloužit k mnohem horším věcem než týrání bratranca.
Nechci se setkat s tím, že mi někdo takouvou hračku dá na krk a pak mě obere, dokope a ještě nevím co!

Prostě proto. Promiň!
Navíc mě v tomto názoru utvrzuje ještě to, že si se registroval dnes a tohle je tvůj první příspěvek!
som hladal nejake stranky kde by som take nieco mohol najst! nasiel som aj tuto a myslel som ze tu budu normalny ludia a nie sami pesimisti!

(ked ta bude chciet niekto okradnut tak da udre sutrom alebo tycou pohlave... a zakazes ludom aby si mohli kupit zelezny material alebo tazit kamene???)

o tebe si myslim toto: si zakomplexovany pesimista ktory sa boji pozriet z okna ci prsi... aby mu niekto nahodou neublizil!

Uživatelský avatar
tominekk
Příspěvky: 295
Registrován: 16 črc 2004, 02:00
Bydliště: 49°11'30.229"N, 16°35'29.415"E
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od tominekk »

Si mysli co chceš. Je mi to jedno. Jenom si myslím, že jsem se s tebou bavil slušně a rozhodně jsem tě neurážel. Tvá reakce mě v mém názoru ještě více ujistila. A myslím si, že s takovým chováním si na tomhle fóru ani neškrtneš!
A ujišťuji tě, že tady jsou normální a SLUŠNÍ lidi!!!
NAZDAR
Chytrej člověk se učí chybama, ale jenom blbec těma svejma!

Uživatelský avatar
djwhile
Příspěvky: 11
Registrován: 11 dub 2006, 02:00

#7 Příspěvek od djwhile »

tominekk píše:Si mysli co chceš. Je mi to jedno. Jenom si myslím, že jsem se s tebou bavil slušně a rozhodně jsem tě neurážel. Tvá reakce mě v mém názoru ještě více ujistila. A myslím si, že s takovým chováním si na tomhle fóru ani neškrtneš!
A ujišťuji tě, že tady jsou normální a SLUŠNÍ lidi!!!
NAZDAR
ja som nikoho nechcel urazat! ale podla Ustavy SR mam pravo vyjadrit svoj nazor!

a nevidim dovot preco by si sa mal bat ze to zneuzijem! S tym bratrancom to bol vtip!!!

P.S..: ak som sa niekoho dotkol sa ospravedlnujem!

Uživatelský avatar
djwhile
Příspěvky: 11
Registrován: 11 dub 2006, 02:00

#8 Příspěvek od djwhile »

podla tejto strankyby to malo fungovat!!!
http://mahdalelektro.webzdarma.cz/clanky/sokovac.htm

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#9 Příspěvek od Hill »

Napsal jsi
som hladal nejake stranky kde by som take nieco mohol najst! nasiel som aj tuto a myslel som ze tu budu normalny ludia a nie sami pesimisti!
Vyvedu tě z omylu: tady jsou optimisti, co věří, že většina lidí je slušných a žádný paralyzér nebudou potřebovat.
Schéma, co tu je, fungovat může. Ale všechno je o správné volbě součástek, převodního poměru trafíčka, za ním ti chybí násobič napětí, dobrá izolace, aby to nenafackovalo tobě, vždyť to budeš držet v ruce... a jak vidíš reakce těch, kdo radši ani neodpověděli, není to tu populární téma.
I kdyby ti to nakonec nějak chodilo, nezapomeň na to, že člověka se srdeční vadou lze takto i zabít. Na druhou stranu, podle Murphyho zákonů, ti v okamžiku, kdy na to budeš nejvíc spoléhat, dojdou baterky.
Vykašli se na to, chovej se k lidem tak, jak chceš, aby se chovali oni k tobě, případně se dej na ten už doporučovaný kurs sebeobrany.

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od jezevec »

[quote="djwhile"]mam naplane tyrat mojeho 5 rocneho bratranca!!!!

Když napíšeš tohle, přemýšlej, co si asi o tobě myslím. Kolik je ti, 10?

Uživatelský avatar
djwhile
Příspěvky: 11
Registrován: 11 dub 2006, 02:00

#11 Příspěvek od djwhile »

jezevec píše:
djwhile píše:mam naplane tyrat mojeho 5 rocneho bratranca!!!!

Když napíšeš tohle, přemýšlej, co si asi o tobě myslím. Kolik je ti, 10?
keby si cital vsetko nielen co a ti hodi by si sa ja docital: "s tym brtrancom to bol len vtip" !!!

Uživatelský avatar
Kocur
Příspěvky: 343
Registrován: 27 bře 2005, 01:00
Bydliště: Loštice

#12 Příspěvek od Kocur »

Nechci se zastávat toho či onoho,ale po přečtení dotazu a dalších příspěvků jsem nezhledal nic čím by chtěl ublížit a co když se chce bránit?
Tím že si někdo pořídí střelnou zbran,to neznamená,že chce někoho zabít nebo mu uškodit,navíc takový paralizéry jde koupit,ale chce si to ubastlit,tak proč mu to neumožnit?
Jak už napsal,když budu chtít někoho přepadnout,tak použiju tyč nebo kámen a nebo plynovou pistoli která je běžně prodejná,tím že použiju paralizér,jen riskuji,že to nemusí fungovat podle mých požadavků,já osobně bych to bral spíše jako obranu.

217.119.117.129

#13 Příspěvek od 217.119.117.129 »

Kocur píše:Nechci se zastávat toho ...
konecne niekto kto ma chape! Nejde ani o tu obranu ale o to ze som chory a nemam doma co robit... Kamos ma taky paralizer spraveny ale nieje schopny spravit mi schemu tak ju hladam... Je to ako moj konicek bastlit vselijake taketo blbosti!

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od forbidden »

Proc hned takova averze? Chce si udelat paralyzer, tak co? To zapojeni da kolem 150V, proud 0,0nic, tim nikomu neublizi (krome pripadu s tim srdcem). Kdyby to chtel na ublizeni, existuji jednodussi a levnejsi metody. Verte mi, ze takovej uder zkusenou rukou/nohou dokaze cloveka zabit spolehliveji jako takovejto "paralyzer" Nejspis to chce jen vyzkouset no. Zbastli to a uvidis, ber v potaz Hillovy poznamky.

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#15 Příspěvek od Artaban001 »

Kdoz mate zajem o poradnej paralyzer, tak si zajdete na :
http://www3.telus.net/chemelec/Projects ... -Gun-3.htm

Tady je jeden slabsi typ - Tovarni pouzivaji misto obvodu spinani tyristoru prachsprosty jiskriste.. Jen potencialni zajemce o vyrobu stejne odradi vinuti VN transformatoru.. proklada se kazda vrstva sekundarniho vinuti..

Odpovědět

Zpět na „Řešení problémů s různými konstrukcemi“