odblokování autorádia

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

odblokování autorádia

#1 Příspěvek od 555 »

zdravím všechny.Prosím vás všechny,neznáte někdo nějakou stránku kde se řeší Odblokování autorádia BLAUPUNKT :?: .Jedno je BLAUPUNKT LUBECK CC22 a po zapnutí svítí posdvícení kláves,ale displej zůstane mrtvý :cry: .Tak nevím jestli je zablokované a nebo tam je ještě jiná chyba. :roll: ALe stejně ten PIN neznám :( ,tak bych to stejně musel nějak vyřešit a to druhé sem dopíšu dodatečně.


a u toho druhého bliká ledka CODE,ale na displeji nic není.Párkrát ledka zabliká a pak zhasne rádio.

Mám je z SD a vzhledem k tomu že jsou velice pěkné,tak bych si je chtěl rozchodit´.Jedno si dát do auta druhé jako náhradní.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#2 Příspěvek od Hill »

Napřed bude nutné rozsvítit displej, to není věc zakódování.

Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

#3 Příspěvek od 555 »

Hill píše:Napřed bude nutné rozsvítit displej, to není věc zakódování.
Děkuji za odpověd.Takže u obou rádií je jiná chyba ještě :( Ja sem právě nevěděl jeslti když je blaupunkt zablokován,tak jestli musí se něco ukázat na displeji..Četl jsem tady nějaké příspěvky a ještě i vy jste mi to napsal.Díky :wink:

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#4 Příspěvek od keemo »

Co sa tyka toho podsvietenia tak pokial to ma "inverzny" displej,znaky je vidiet vdaka podsvieteniu.Zvyknu to riesit ziarovkou,rada odchadza a potom je tam akoby tma...

Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

#5 Příspěvek od 555 »

keemo píše:Co sa tyka toho podsvietenia tak pokial to ma "inverzny" displej,znaky je vidiet vdaka podsvieteniu.Zvyknu to riesit ziarovkou,rada odchadza a potom je tam akoby tma...
diky za radu.Zkusim uvidim.

Uživatelský avatar
Lepo
Příspěvky: 243
Registrován: 01 dub 2006, 02:00

#6 Příspěvek od Lepo »

U CC22 je ze zadu displeje velmi dobre pristupna zarovicka.

Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

#7 Příspěvek od 555 »

Lepo píše:U CC22 je ze zadu displeje velmi dobre pristupna zarovicka.

omlouvám se nějak sem poplet typ rádia.Díval jsem s eprávě na netu na to CC22 :oops: to moje je : BLAUNPUKT RCR44

Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

#8 Příspěvek od 555 »

555 píše:
Lepo píše:U CC22 je ze zadu displeje velmi dobre pristupna zarovicka.

omlouvám se nějak sem poplet typ rádia.Díval jsem s eprávě na netu na to CC22 :oops: to moje je : BLAUNPUKT RCR44

tak autorádia fungují díky elektromichal.wz.cz

poslal mi kody.

Tomu blaupunktu RCR44 bylo jak tady někdo psal vypálená ta zelená žárovička.na podsvícení,proto sem na displeji nic neviděl.Ale tu žárovičku jsemu nás nesehnal.tak jsem tam dal supersvítivou ledku (čirou)dal jsem do série předřadný odpor a navlíknul naní tu zelenou návlečku.Takže svoji funkci to plní :wink: jinak díky všem

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“