PŘÍPONA djv a djvu

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

PŘÍPONA djv a djvu

#1 Příspěvek od LOYZA »

Prosím o pomoc, nevím jakým programem prohlédnout schémata s příponami djv a djvu může mi někdo poslat, nebo kde bych sehnal ten program? Moc předem děkuji. Pro jistotu připojuji mejlovou adresu.
G.Allo@seznam.cz Loyza.

Uživatelský avatar
toom
Příspěvky: 327
Registrován: 17 zář 2004, 02:00

#2 Příspěvek od toom »


Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od jezevec »

Dej si do vyhledávače djvu plugin, najdeš odkazy na stažení. Stáhni si verzi 5 a vyšší.

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

PŘÍPONA DJVU

#4 Příspěvek od LOYZA »

Moc vám přátelé děkuji za pomoc! Už jsem nainstaloval Irfan a vše funguje dobře! PC používám jako pomocníka ale jinak tomu zas tak moc nerozumím. Ještě jsem se setkal s příponou bin u souborů, tak to už bych asi chtěl na vás mnoho, to taky neumím "otevřít". Ještě jednou děkuji za pomoc, jste bezvadní! Taky když mohu, pomohu. Loyza.

Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

Re: PŘÍPONA DJVU

#5 Příspěvek od miroja »

LOYZA píše:Ještě jsem se setkal s příponou bin u souborů, tak to už bych asi chtěl na vás mnoho, to taky neumím "otevřít". Ještě jednou děkuji za pomoc, jste bezvadní! Taky když mohu, pomohu. Loyza.
V pripade bin pripony to nie je take jednoznacne. Pochadza to z vyznamu slova binary, a moze to byt napriklad image CDcka, data pre obsah eprom, program, ktory treba napalit do mikroprocesora... v podstate vselico, co je "binarne" cize co sa sklada z jednotiek a nul. Ak to chces otvorit, musis v prvom rade vediet co to ma byt a az potom hladat aplikaciu, ktorou to otvoris.

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

#6 Příspěvek od LOYZA »

Díky za vysvětlení té přípony bin. Taky jsem to několikrát z internetu ztáhnul, když jsem hledal schémata na VCR. Moc děkuje Loyza.

Uživatelský avatar
PIK
Příspěvky: 5
Registrován: 01 úno 2005, 01:00

#7 Příspěvek od PIK »

program najdeš na www.lizardtech.com a nebo na www.telemaster.ru je to dvju solo3.1 zdarma čau PIK

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

DJV-U

#8 Příspěvek od LOYZA »

PIK-u díky, už to tahám a pak to nainstaluji. Loyza.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “