Zesilovač V-MOS 60 DPS

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#91 Příspěvek od sinclair »

Asi ti nic jiného nezbyde, než to poštovné obětovat. To už je holt úděl bastlířů, co nemají nějaký zásoby-každou píčovinu objednávat v jiném eshopu, protože v každém mají něco jiného...co se dá dělat. Já takhle nedávno musel objednat šest Nipponů za šedesát kaček, poštovné stálo kilo...

xcrider

#92 Příspěvek od xcrider »

Petr603 píše:to xcrider:

Nejake foto ti sem hodim,vecer nebo zitra.Mozna uz tu nekde zpet v prispevcich neco bude.Mam to udelane vzhledem k cene v krabicich od SP210.Jde paradne predelat,staci jen vymenit predni panela nejake drobnosti k tomu.
Je sice zbytecne velka,ale vysla me cca. 100kc/kus pres aukro,mam jich vic.Ktomu asi 150kc novy panel a jeste lista dozadu,uvidis na foto.Chladic mam vcelku maly.V jedne verzi je trafo cca. 2x20V,v druhe toroid 2x24 a tam uz se to pri vetsi hlasitosti dost hreje.Bud tam dam vetsi chladic nebo ventilator rizeny dle teploty..
Budu tie fotky ? :)

Uživatelský avatar
Petr603
Příspěvky: 172
Registrován: 03 dub 2006, 02:00

#93 Příspěvek od Petr603 »

Budou.Omlouvam se za zpozdeni,tyden bylo pekne a u pc sem se vicemene vubec nevyskytnul.Ted jsem par dni mimo domov.Zkus jeste par dni vydrzet,urcite je sem hodim.

xcrider

#94 Příspěvek od xcrider »

No neponahla to, len som si myslel, ze si na to zabudol:) v pohode pockam

Uživatelský avatar
Petr603
Příspěvky: 172
Registrován: 03 dub 2006, 02:00

#95 Příspěvek od Petr603 »

Fuet nejsem schopen se dokopat to nafotit.Tak aspon zatim foto ze stavby..

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

xcrider

#96 Příspěvek od xcrider »

Vdaka za fotky Petr603. Rozmery tipujem na 450x300, pekna praca. Budem to musiet nejak viac natlacit:) chcel by som to spravit do rozmerov o nieco vacsich nez A4 no neviem ci je to realne, dps postavit vertikalne po stranach ku chladicom, trafo uprostred + softstart a ochrany repro, rozmyslam nad vypustenim pomocneho transformatora, no neviem presne pri akom vystupnom napati by uz dochadzalo k nesymetrickej limitacii, neskusal si merat ten zosilnovac bez pomocneho zdroja?

Uživatelský avatar
Petr603
Příspěvky: 172
Registrován: 03 dub 2006, 02:00

#97 Příspěvek od Petr603 »

Rozmery ti presne nereknu,jsou to ale zbytecne velke krabice,kazdopadne byly po ruce za par kacek tak sem to do nich zabudoval.Do mensich rozmeru se urcite vlezes.Ja mam v planu do budoucna 5ti kanal,do krabice s
Modushopu.
Jinak zesilovac jsem zkousel napred bez pomocneho zdroje,limitace je velmi nesoumerna,presne hodnoty ti nereknu,uz je to nejakou dobu co sem to mel na skopku.Tak sem udelal pomocny zdroj s LM317 a zkousel.Kazzatel psal pridat cca 7-10V, ja to zkousel myslim az po 12V a i tak byla limitace jeste lehounce nesoumerna.Vyssi napeti jsem uz nezkousel.Tak tam mam myslim neco pres 10V.

xcrider

#98 Příspěvek od xcrider »

Tak som konecne zacal stavat:) jeden modul takmer osadeny, este mi chybaju koncove tranzistory, dufam, ze nova doska bude fungovat spravne:]
Přílohy
mos.jpg
(96.92 KiB) Staženo 209 x

Uživatelský avatar
Petr603
Příspěvky: 172
Registrován: 03 dub 2006, 02:00

#99 Příspěvek od Petr603 »

Tak co,uz ti to slape? 8-)

xcrider

#100 Příspěvek od xcrider »

No mozno koncom oktobra bude :D

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#101 Příspěvek od sinclair »

A nestačily by i KUN10? Ty jsou přece stovoltové...Galuszka na EI jich prý má plnou prdel.

xcrider

#102 Příspěvek od xcrider »

No ved KUN10 tam pojde... su aj na denkl.cz , akurat v ziadnom slovenskom shope som ich nenasiel.

xcrider

#103 Příspěvek od xcrider »

Napr ak by som ich bral z EI tak mi nauctuju 250Kc postovne + 200Kc balne :D

Uživatelský avatar
Petr603
Příspěvky: 172
Registrován: 03 dub 2006, 02:00

#104 Příspěvek od Petr603 »

A co aukro? Ja tam docela nedavno koupil 30ks KUN20 po 4kc/ks ,k tomu i par KUN10.Dokonce je prodaval nejaky clovek ze slovenska,zaroven posilal i nekde od hranic do ceska za ceske postovne.

xcrider

#105 Příspěvek od xcrider »

tak nasiel som to na aukre , ale aukcia uz skoncila, mal by mat este 20 kusov, skusim...

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“