PHILIPS DVD 762

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ludoderzak
Příspěvky: 35
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

PHILIPS DVD 762

#1 Příspěvek od ludoderzak »

Necita DVD ani CD. Pristroj fungoval bez problemov, pokial majitel v snahe aby prehravac prehraval "vsetko" potocil trimrami na optike, samozrejme po tomto ukone uz prehravac neprehraval nic. Je mozne nastavit takto rozladenu optiku v amaterskych podmienkach? Ak ano pomohol by mi nejaky postup ako sa to nastavuje, pripadne ak chcem kupit novu optiku aky typ sa pouziva v tomto zariadeni, nakolko je tam len oznacenie (28H129A), ale pri hladani na nete som o niecom takom nenasiel nic. Dakujem.

wiktor

#2 Příspěvek od wiktor »

a neni tam naka barevna znacka na tom trimru.

Uživatelský avatar
pepito
Příspěvky: 315
Registrován: 10 kvě 2005, 02:00
Bydliště: V okolí Brd

#3 Příspěvek od pepito »

Nějaké optiky mají v ame
http://www.ame.cz/index.php?param=ukaz& ... ik&lev=119
cena kolem 1000 Kč, tak nevím, jestli to má cenu řešit . Zkus poladit ten trimr, ale jestli už není optika v háji. Mnoho zdaru

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#4 Příspěvek od jave »

A co takhle nastavit proud laseru? Tedy pokud s tim nekroutil proto, ze uz to mel stejne laser za sebou

Uživatelský avatar
nadzgo
Příspěvky: 271
Registrován: 28 srp 2005, 02:00

Re: PHILIPS DVD 762

#5 Příspěvek od nadzgo »

pokusit sa vratit trimer do povodnej polohy(nastavit optiku)alebo nove DVDcko :lol:

Uživatelský avatar
ludoderzak
Příspěvky: 35
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od ludoderzak »

Ten pristroj ma cca 3 roky, a nebol pouzivany skoro vobec. Majitel urobil zasah do plne funkcneho pristroja (niekde pocul ze to pomoze), takze optika by mala byt v poriadku. Vychadzam teda s predpokladu ze optike nic nieje. Skusal som to nastavit najprv na CD,ale bez vysledku. Trimre nemaju ziadne farebne znacenie. Maju hodnotu cca 5k. Po zapnuti pristroja ma snahu nacitat aj CD aj DVD. ale spravi to len raz a potom sa uz len toci bez snahy nacitat medium. Ked ho vypnem na dlhsi cas a potom znovu zapnem urobi to iste a zase nic.

Uživatelský avatar
nadzgo
Příspěvky: 271
Registrován: 28 srp 2005, 02:00

#7 Příspěvek od nadzgo »

optiku DVDcka je vecsi problem nastavit ako optiku CDplayera,pri nastavovani optiky to moze znamenat aj rychlu smrt!
...skusaj sa s tym pohrat...

Návštěvník

#8 Příspěvek od Návštěvník »

Prave preto to skusam rozchodit najprv na CD a ak sa podari aj DVD. Je mozne aby odisla optika len tym ze tocilo s trimrami? Zistil som typ optiky. Je to (VAL 6011, Philips). Este sa s tym pohram a ak nic, tak asi pomoze uz len nova optika :?

wiktor

#9 Příspěvek od wiktor »

moc ti to asi nepomuze ale tadle optika se jeste pouzivala v dvd751 a dvd612

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “