Dotaz na koupi XPROG

Diskuze a poradna o programátorech a programování různých obvodů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
artworx
Příspěvky: 12
Registrován: 21 dub 2006, 02:00

Dotaz na koupi XPROG

#1 Příspěvek od artworx »

Mám zájem o koupi Xprogramátoru, ale dočetl jsem se že je problém s komunikací mezi programtorem a procesory motorola prosím o objasnění, problém by se měl týkat softu v picku děkuji.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#2 Příspěvek od Raptor181 »

Mam Xprog uz dlhsie a funguje len pod WIN98 a slape v pohode. V pohode aj s motorolami.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
luce
Příspěvky: 25
Registrován: 22 srp 2004, 02:00

#3 Příspěvek od luce »

Mam jeden naprodej ,funkcni, pouzivam uz neco jineho,cena dohodou

Návštěvník

#4 Příspěvek od Návštěvník »

A kolik by si za nìho chtìl??? Máš k xprogu i nìjaké adaptéry???

Návštěvník

#5 Příspěvek od Návštěvník »

No nevim ja xprog mam a s motorolou jaksi nefacha :( a nevim proc tak si to pred koupi radsi vyzkousej. :?

Uživatelský avatar
TomasX
Příspěvky: 630
Registrován: 12 srp 2005, 02:00

#6 Příspěvek od TomasX »

Anonym píše:No nevim ja xprog mam a s motorolou jaksi nefacha :( a nevim proc tak si to pred koupi radsi vyzkousej. :?
Tak zahoď ruce :wink: XProg maká dobře s HC05 i HC11 mám to vyzkoušené.

Návštěvník

#7 Příspěvek od Návštěvník »

No treba mas pravdu a je to rukama - to se snadno napise, me by spis zajimalo jak to mas vyzkousene. Vim asi o 5 lidech co jim Xprog s motorolama proste nefacha (udajne je problem se softem v PIC). Tak jestli je ne tebe nejakej meil napis.

194.108.143.35

#8 Příspěvek od 194.108.143.35 »

Anonym píše:No treba mas pravdu a je to rukama - to se snadno napise, me by spis zajimalo jak to mas vyzkousene. Vim asi o 5 lidech co jim Xprog s motorolama proste nefacha (udajne je problem se softem v PIC). Tak jestli je ne tebe nejakej meil napis.
Vzhledem k tomu, že MOTORKY se používají v zaøízeních CODE a IMMO tak neèekej návod "Jak na TO" free a ani od Ježíška = grátis. Mìlo by ti staèit, že to funguje, taky se trochu snaž. 100% na D33J, F96J, F63J.

Návštěvník

#9 Příspěvek od Návštěvník »

Tak tuhle odpoved jsem cekal :lol: Dalsi kecalek v rade :lol: mam doma perpetum mobile FAKT funguje na 100 ale ukazat ti ho nemuzu .... :wink:

Uživatelský avatar
TomasX
Příspěvky: 630
Registrován: 12 srp 2005, 02:00

#10 Příspěvek od TomasX »

Anonym píše:No treba mas pravdu a je to rukama .
Sorry nechtěl jsem tě urazit. Já osobně to mám vyzkoušené na autorádiích
BLAUPUNKT a GRUNDIG. S funkcí XProg jsem spokojený, ale jak je napsáno v jiném příspěvku - podrobný návod nečekej. Na konkrétní dotaz ti zkusím odpovědět. (pokud budu vědět)
Přeju hodně úspěchů s XProgem.

Odpovědět

Zpět na „Programování PIC, ATMEL, EEPROM a dalších obvodů“