Interaktívne videá

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

Interaktívne videá

#1 Příspěvek od Duvsan »

Zdravím vás. Dúfam, že ste i trochu do softu. Sestra potrebuje pre školské účely stiahnuť a prekonvertovať pre DVD nejaké videá a Free Download Managerom ani Download Helperom to nejde. Nájdete ich tu: http://www.zachranny-kruh.cz/flash/prirucka/ . Nemám chuť skúšať všetky download manažéry doradu. Poradíte niečo? Ďakujem.

Uživatelský avatar
mikollar
Příspěvky: 1406
Registrován: 26 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice - okolie

#2 Příspěvek od mikollar »

zvukove subory najdes tu http://www.zachranny-kruh.cz/flash/prir ... m102L7.mp3 jeden z nich

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#3 Příspěvek od Duvsan »

Zvukové súbory stiahnuť viem, ale tam sú i animácie. Má to byť pre žiakov ZŠ.

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#4 Příspěvek od Honza_dy »

Nazdar,
obávám se, že v tomhle případě to nebude tak jednoduché. Pokud by se jednalo a jedno video, tak se dá použít některý z flashdownload managerů, kterých je na netu spousta. Tady se pravděpodobně jedná o více samostatných souborů, které jsou navzájem propojeny odkazy, čili stáhnout najednou to není možné a stejně by ti to asi nefungovalo.

Nejjednodušší bude vzít děcka do učebny informatiky kde je počítač on-line a spouštět prezentaci přímo z webu.

Toto je můj názor, pokud se mýlím tak mě opravte ať zbytečně nemlžím

Uživatelský avatar
mikollar
Příspěvky: 1406
Registrován: 26 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice - okolie

#5 Příspěvek od mikollar »

jj je to tak , asi najjednoduchsie bude nahrat plochu :)

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#6 Příspěvek od Duvsan »

A v tom je oříšek, děcká se tam nevejdou (ale DVD do třídy jo). Představa byla stáhnout jednotlivá videa samostatně a pokaždé vybrat to správné.

Video se stáhne do RAM a potom teprve začne přehrávat. Nejde ho nějak "zkopírovat" na HDD?

Uživatelský avatar
cackler
Příspěvky: 286
Registrován: 17 pro 2007, 01:00

#7 Příspěvek od cackler »

je to dělaný ve flashy, jestli to potřebuješ jako video, tak nejjednodušší je stáhnout si nějakej program na screen capture a postupně se tim proklikat a zároveň to nahrávat. Potom se na dvd můžou udělat třeba kapitoly pro přeskakování. Výsledek by moh bejt docela slušnej.

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#8 Příspěvek od Duvsan »

Zrovna tohle mi včera napadlo před spaním. Pustit to hrát a nahrávat. Fajn, poradíš ještě, prosím, něco free, co by to z obrazovky nahrálo? Děkuji.

Vlezl jsem do www.stahuj.cz , do okínka jsem napsal --- screen capture --- a vyhodilo mi to dvě stránky. Máš nějakého favorita?

Uživatelský avatar
palo1129
Příspěvky: 102
Registrován: 21 říj 2008, 02:00

Re: Interaktívne videá

#9 Příspěvek od palo1129 »

Duvsan píše:Zdravím vás. Dúfam, že .... ... ....Nemám chuť skúšať všetky download manažéry doradu. Poradíte niečo? Ďakujem.
BB FlashBack, skus tento program velmi jedn. intuitívny ak ti bude robit problem nieco zohnat na plnu verziu ta sa ozvi.

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#10 Příspěvek od Duvsan »

Použil som AVI Screen Capture 0.2.0.0 Je free a postačil. Druhá varianta bola Topview Screen Video Capture 1.0.7, ale tu sa mi zdalo, že degraduje kvalitu ovrazu (kompresiu som skúšal nastavovať) a ten zvuk o ničom. Zvuk som stiahol samostatne mp3 a "prilepil" v príslušnom programe.

Palo, ten, čo si mi odporučil, pozri diskusiu. Nechcem zničiť systém.

Uživatelský avatar
palo1129
Příspěvky: 102
Registrován: 21 říj 2008, 02:00

#11 Příspěvek od palo1129 »

Duvsan píše: Palo, ten, čo si mi odporučil, pozri diskusiu. Nechcem zničiť systém.
Ako myslis , sam si si poradil. BB FlashBack pouzivam cca rok. Od vtedy co som ho uz viac krat instaloval, ani raz nebol s nim problem /na XP/, mozno mas na mysli nejake predch. verzie. V kazdom pripade mne dobre sluzi a ma vela uzitocnych funkcii, vratane zaznamu z webkamery a velkeho vyberu video formatov.

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#12 Příspěvek od Duvsan »

http://www.stahuj.centrum.cz/grafika_a_ ... k/diskuse/

V našom prípade ide o Windows 7, testovaciu verziu (tu predpokladám Wistu)

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“