Tesla by záviděl

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od CZJKP1 »

Pánové, také jsem to viděl v televizi na vlastní oči (včera - Nova), říkali, že jsou v tom tak trochu i sousední domy, ve kterých vylítávají hlavní jističe, Když zadáte v google do fulltextu nějákou zkratku (myslím Mráček Hoří), tak se objeví odkazy na dva další servry se zprávama, kde jsou vidět fotografie, těch zásuvek na škvarek + co to udělá s elektroinstalací domu a se žárovkama, prý se to dotklo i želvího terária, které se rosypalo, želva prý nepřežila - vypadala jako z mikrovlnky :( :cry: .
Podle mě to je pravda, přece by si neničili vlastní majetek, a sehrát by to bylo obtížné, + vylítávání pojistek u 3 sousedů by také nebylo jednoduché sehrát, ale to pískání v uších a bolení hlavy by šlo vytvořit nějakým ultrazvukem, dále tam bylo, že jim to pokazilo digestoř, televizor a další přístroje, když dali k objímce CD disk, začal se prý postupně přepalovat, duvody se tradují: Radar, Solární elektrárna, televizní převaděč. Umím si to představit tak, že je tam nějáká frekvence nebo vlny, které se šíří právě vodivými věcmi (což je elektroinstalace - elektrické rozvody v domě), a že fyzický proud s tím nemá nic společného.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#32 Příspěvek od Hill »

Nespěchej s úsudkem o viděném na vlastní oči v TV jdoucí po sledovanosti a nech to zkoumat experty na místě. Spíše mě zaráží, že jich tam ještě není víc.

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#33 Příspěvek od bu2520 »

panečku to by byla elektrárna na volnou energii to je úplně zlatý důl :D

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#34 Příspěvek od mi-ro »

Co uvádějí média, spec. TV NOVA mě nechává klidným. Za poslední půlrok jsem je měl doma několikrát a co předvedli mě opět nepřekvapilo. A co se týká uvedenýho téma? myslím že to je dobře ustrojený divadlo kterým se chce někdo zviditelnit nebo jinak prosadit.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
Carel
Příspěvky: 572
Registrován: 16 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumava

#35 Příspěvek od Carel »

Zajímavé je i to,že všechno hoří(mokrý ručník,policejní igelit.páska)a kamerové techniky Novy se to nedotkne i člověka to neuškvaří. 8O Nechce Nova vytvořit nějaký nový pořad mystery a touto upoutávkou zjišťuje sledovanost?

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#36 Příspěvek od bu2520 »

na druhou stranu , jsem četl že se podobné případy dějí a děli i jinde ve světě a tam tv noha nebyla ba dokonce i v dobách kdy televize vůbec nebyla. dodnes je to nevysvětlené. Faktem je že stát se to mě tak se pos..., vemte si pokud je to pravda co je to pro ty lidi za tragédii.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#37 Příspěvek od Cust »

bu2520 má pravdu, typický příklad Poltergeista http://cs.wikipedia.org/wiki/Poltergeist

Uživatelský avatar
cackler
Příspěvky: 286
Registrován: 17 pro 2007, 01:00

#38 Příspěvek od cackler »

jak krásně tématický na halloweena :lol:

Uživatelský avatar
Davidsev
Příspěvky: 717
Registrován: 02 bře 2007, 01:00
Bydliště: Štatl

#39 Příspěvek od Davidsev »

na halloweena
Co to je? Novy český svátek? :cry:
Eletrika je sviňa, kope a neni vidět :hool:

Uživatelský avatar
cackler
Příspěvky: 286
Registrován: 17 pro 2007, 01:00

#40 Příspěvek od cackler »

ne, starej americkej konzumní svátek ;-) To, že se nám tu vnucuje mi taky vadí. sorry, že jsem ho zmínil...

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#41 Příspěvek od Mysteri »

Tak isto ten červený Santa..., s kamiónom, so stupídnou pesničkou ,,džinglbelsdžinglbels", ktorého nám teraz opäť bude v reklamách podsúvať ,,imperialistická" COCA-COLA v TV! Tiež ho neznášam :evil: :evil: :evil: Zlatý DEDO MRÁZ :lol: /A aj tá Marfuša mi už dnes pripadá ako ,,kočka" :lol: /

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#42 Příspěvek od Hill »

Anebo s přibývajícími roky ubývají nároky.

Uživatelský avatar
vybihal
Příspěvky: 297
Registrován: 04 čer 2007, 02:00
Bydliště: Suchý

#43 Příspěvek od vybihal »

Halloween je původně Keltský svátek.
VyBiSu

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#44 Příspěvek od ZdenekHQ »

Pravda je, že jsem našel na schodech hořící dýni. Kdyby tak z ní raději udělali zelí...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#45 Příspěvek od zdenoeddie »

Halloween neznam, jenom Helloween :)

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“