Dejte si bacha pri koupi bot

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#16 Příspěvek od Hejnicek »

Lukas-Peca píše:Na turistiku, cestování apod. jsou nejlepší Prestižky neboli lendlovky. Poøád se dìlají, dokonce ve Zlínì, a podle mì jsou to jedny z nejpohodlnìjších letních bot. Jeden pár už mám nìkolik let. Žádné boty mi nevydržely tak dlouho. Akorát není vhodné to nosit do spoleènosti :lol:
Na zimu jakékoliv boty, po jedné sezónì se rozsypou, tak se jdou reklamovat...
Dnes jsem si je po zkusenostech s nimi (zhruba 10 let predchozi par) opet zakoupil! Cena 950 Kc. Zena mi ovsem rekla, ze nejsou uz moc "in" Pro me je ovsem dulezite,ze v Prestizkach se mi opravdu dobre slape. Rovnez doporucuji. Kam se na ne hrabou ty cinsky smejdy.

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#17 Příspěvek od fero7 »

Problemom su nejasne napisane zakony.
Aj z prispevku je jasne: vsetci vedia ze to nie je spravne ale zial nikto s tym nic neurobi.
Potom su iba problemy.
Ak by boli zakony jasne a jednoznacne, tak by zakaznik vedel na com je a co moze ocakavat. A druha strana - obchodnik by nemal priestor na spekulacie.
Aj ked je zarucna doba doba 2roky, nevtahuje sa na bezne upotrebenie (alebo pouzivanie v rozpore s jej urcenim.)
V tomto pripade si nemyslim ze ide o bezne upotrebenie. Iba ak by bolo pri tejto obuvi jasne a na zaciatku (cerveny a tucnym) napisane napr: Dovolene nosit maximalne 10minut denne aj to iba 1x za tyzden. Celkove maximalne dovolene pouzivanie pri maximalne opatrnom naslapovani je 150minut!
Potom by si to kupovala iba Norika, pretoze ich obuva iba 1x! (maximalne).

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od PotPalo »

:D :D :D
Přílohy
uctenka_za_boty.jpg
(44.61 KiB) Staženo 79 x

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#19 Příspěvek od kokun »

PotPalo - to nemá chybu - 100 bodov :lol: :lol: :lol:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“