A8499-IO zdroje

Náhrady součástek všeho druhu, informace a dotazy k součástkám

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Skay
Příspěvky: 628
Registrován: 22 úno 2007, 01:00
Bydliště: Tábor (jih)
Kontaktovat uživatele:

A8499-IO zdroje

#1 Příspěvek od Skay »

Zdravim

Potřeboval bych poradit s tímto http://pdf1.alldatasheet.com/datasheet- ... JTR-T.html obvodem. Měl bych dvě prosby.

1. Nemůžu v datashitu najít zdali je chladící ploška spojená s nějakým potenciálem a nebo je izolovaná

2. Ta důležitejší věc. Nechápu vysvětlení funkce vstupu VBIAS. Slouží to k napájení vnitřních obvodů IO při jeho nečinnosti ? :? Nevim. Tak kdyby mi to někdo "polopatě" vysvětlil byl bych opravdu rád.

Předem děkuji případným ochotným členům tohoto fora.

Uživatelský avatar
popopepe
Příspěvky: 548
Registrován: 26 říj 2005, 02:00

#2 Příspěvek od popopepe »

Co jsem juknul do toho DS, tak to vypadá že ten PAD není spojen s ničím.
VBIAS myslím slouží pro zlepšení účinnosti řízení, a má být připojen přímo k k VOUT, pokud je výstupní napětí mezi 3,3 až 5V.

Uživatelský avatar
breta1
Příspěvky: 3454
Registrován: 09 zář 2005, 02:00

#3 Příspěvek od breta1 »

Ja jsem to pochopil tak, ze pokud chci vystupni napeti mezi 3 az 5V, spojim ten VBIAS s vystupem, jinak ho nepripojuji.

Uživatelský avatar
Skay
Příspěvky: 628
Registrován: 22 úno 2007, 01:00
Bydliště: Tábor (jih)
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Skay »

Koukam, že jsem taky mohl napsat při jakých napětích je zamýšleno aby to fungovalo.

Vin 35V, Vout 13V. Takže co s Vbias ? Jenom přes kond do země nebo děličem udělat to napětí mezi 3-5V ?

Zlepšení účinnosti při menších napětích to asi bude ale když nevím jak to funguje tak mi to moc nepomůže při otázce co s tím když bude výstupní napětí vyšší než udaný rozsah. :? Chjo jeden pin a tolik zmatku :D

Uživatelský avatar
Skay
Příspěvky: 628
Registrován: 22 úno 2007, 01:00
Bydliště: Tábor (jih)
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Skay »

Zdravim

Je možné, že se tento měnič musí napájet ze stabilizovaného zdroje ? Chodí totiž v rozmezich vstupních napětí Ucc+-1V setkal jste se s tím někdo ?

Odpovědět

Zpět na „Součástky“