diagnostika

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rolandt
Příspěvky: 134
Registrován: 11 led 2009, 01:00
Bydliště: vychod slovenska

#46 Příspěvek od rolandt »

mas ten madarsky program? , lebo ja som pisal o nom, na tej madarskej stranke pisu ze k ich uniscanu treba madarsky program a kod ktory dostanes po zaregistrovani.
pytal som sa kojaka ci nema nahodou ten madarsky uniscan, ten totiz pobezi len s tym madarskym programom. on pisal nieco o tom ze ma mozno cinsku?

PabloX
Příspěvky: 926
Registrován: 16 kvě 2005, 02:00
Bydliště: Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

#47 Příspěvek od PabloX »

Skusali ste dakto tu diagnostiku na novom VW Polo?

Uživatelský avatar
blahojan
Příspěvky: 93
Registrován: 10 úno 2009, 01:00

#48 Příspěvek od blahojan »

rolandt píše:mas ten madarsky program? , lebo ja som pisal o nom, na tej madarskej stranke pisu ze k ich uniscanu treba madarsky program a kod ktory dostanes po zaregistrovani.
pytal som sa kojaka ci nema nahodou ten madarsky uniscan, ten totiz pobezi len s tym madarskym programom. on pisal nieco o tom ze ma mozno cinsku?
Posli link na toho madara, tuto jazykovu mutaciu som este nevidel. Pokial si to kupil od nich, tak preco neposkytli heslo hned.

Uživatelský avatar
blahojan
Příspěvky: 93
Registrován: 10 úno 2009, 01:00

#49 Příspěvek od blahojan »

PabloX píše:Skusali ste dakto tu diagnostiku na novom VW Polo?
Aky rocnik, oznacenie, tu sa riesi uniscan a ten je na auto do rv 00, popripade este urobis airbagy do cca 02. Najnovsie polo ide cez canbus a na to potrebujes hexcan kabel, nie len sw.

PabloX
Příspěvky: 926
Registrován: 16 kvě 2005, 02:00
Bydliště: Ruzomberok
Kontaktovat uživatele:

#50 Příspěvek od PabloX »

Je to najnovsie Polo (2009), 1,4ka, 63kW, benzin. Nasiel som nejake zapojenia na fore o VW tak daco hadam pojde zbuchat...
Sorry ale som v tomto este lama doteraz som sao diagnosiku nezaujimal...

Uživatelský avatar
rolandt
Příspěvky: 134
Registrován: 11 led 2009, 01:00
Bydliště: vychod slovenska

#51 Příspěvek od rolandt »

ja nemam madarsku, mam polsko-anglicku, o tom madarskom som len niekde cital, neviem to uz najst, ak sa mi podari narazit na madarov, tak ti to poslem.

Uživatelský avatar
blahojan
Příspěvky: 93
Registrován: 10 úno 2009, 01:00

#52 Příspěvek od blahojan »

PabloX píše:Je to najnovsie Polo (2009), 1,4ka, 63kW, benzin. Nasiel som nejake zapojenia na fore o VW tak daco hadam pojde zbuchat...
Sorry ale som v tomto este lama doteraz som sao diagnosiku nezaujimal...
Na toto potrebujes hex-can, to zapojenie o ktorom pises je dobre na auta max. do rv 04 bez canbus.

Uživatelský avatar
rolandt
Příspěvky: 134
Registrován: 11 led 2009, 01:00
Bydliště: vychod slovenska

#53 Příspěvek od rolandt »

K-o-J-a-K píše:Tak po dnešku moje ambice na rozchození UNISCANu jsou téměř na nule. Odzkoušel jsem vše, co jste/jsi mi poradil a prostě žádná změna. Dokonce jsem odzkoušel 3 zcela různá PC ... bohužel Takže jsem nabyl dojmu, že tento SCAN je k ničemu.

Jediné o co bych ještě chtěl majitele funkčního SCANu požádat je, jak se chová interfejs v režimu DEMO ( jaké diody svítí, popřípadě blikají atd.) a jestli je nutno při výběru DEMO ŘJ míti zapojen 3PIN konektor v automobilu.

Samo vše co píši, jsem já osobně již vyzkoušel se zmíněnými PC a svém voze, bohužel nic nevedlo k žádnému posunu.
objavil som tu -http://hw.cz/Teorie-a-praxe/Software/AR ... S232.html- kontrolu komunikacie na com, mozno ti to pomoze.

Uživatelský avatar
blahojan
Příspěvky: 93
Registrován: 10 úno 2009, 01:00

#54 Příspěvek od blahojan »

K-o-J-a-K píše:Tak po dnešku moje ambice na rozchození UNISCANu jsou téměř na nule. Odzkoušel jsem vše, co jste/jsi mi poradil a prostě žádná změna. Dokonce jsem odzkoušel 3 zcela různá PC ... bohužel Takže jsem nabyl dojmu, že tento SCAN je k ničemu.

Jediné o co bych ještě chtěl majitele funkčního SCANu požádat je, jak se chová interfejs v režimu DEMO ( jaké diody svítí, popřípadě blikají atd.) a jestli je nutno při výběru DEMO ŘJ míti zapojen 3PIN konektor v automobilu.

Samo vše co píši, jsem já osobně již vyzkoušel se zmíněnými PC a svém voze, bohužel nic nevedlo k žádnému posunu.
Ak chces, tak mi to posli a ja to vyskusam doma, ked nie tak kasli nato.

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“