PROSÍM O POMOC S AUTOZESILOVAČEM

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
legal
Příspěvky: 129
Registrován: 03 úno 2005, 01:00
Bydliště: Ostrava

PROSÍM O POMOC S AUTOZESILOVAČEM

#1 Příspěvek od legal »

DOBRÝ DEN.CHTĚL BYCH SE NA VÁS OBRÁTIT S PROZBIČKOU O TO JAK ZAPOJIT 8KOLIK DIN NA 4 KANALOVY ZESILOVAČ BLAUPUNKT BQA 107 OD KTERÉHO NEMÁM ŽÁDNE ÚDAJE.NEVÍM SI UŽ RADY JAK TO ZAPOJIT ABY MI TO HRÁLO,HRAJI POUZE NA 1 KANAL A TO TAKOVYM DIVNÝM ZPŮSOBEM ŽE JSEM NAŠEL ŽIVOU ZDÍŘKU A ZEM JSEM SPOJIL SE ZEMI ZDROJE.NEVÍM ALE JESTLI TO MÚŽU UDĚLAT I S OSTATNIMA KANÁLAMA.ZA JAKÉKOLIV RADY BUDU MOC RÁD.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#2 Příspěvek od Hill »

Napsal jsi taky:
DOBRÝ VEČER PŘEJI. CHCI SE ZEPTAT JESTLI BY JSTE NĚKDO NEMĚLI COKOLIV K TOMUTO AUTOZESILOVAČI,POTŘEBUJI TOTIŽ ZJÍSTIT JAK SE TAM PŘIPOJUJÍ VSTUPY,JE TO TOTIŽ 4 KANAL A MÁ 8 KOLIK DIN.NEVIM KTERÉ ZDÍŘKY ZAPOJIT ABY TO HRÁLO.pŘEDEM DĚKUJI ZA JAKOUKOLIV POMOC.
...ale založil jsi kvůli tomu celkem zbytečně další diskusi.
Slučuji do jedné.
Hill

Uživatelský avatar
ACDC
Příspěvky: 503
Registrován: 20 čer 2005, 02:00
Bydliště: Bukovec okr.Frýdek Místek

#3 Příspěvek od ACDC »

Podívej se na www.skoda.panda.cz/clanek.php3?id=323 , je tam zapojení ISO konektorů autorádia.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#4 Příspěvek od Hill »

Ono je to ještě trochu jinak: našel jsem něco na chorvatských stránkách: http://www.elitesecurity.org/tema/173318/0#1138169
Podle toho tento zesilovač je určený pro rádia s vyvedeným linkovým výstupem.
Pokud by se to bralo z reproduktorových výstupů, je to pro rádia s výkonem do 4x4W, kde je vždy jeden vývod každého z reproduktorů spojený s kostrou.
Ten konektor je podle nich zapojený takto:
levý horní: +levý přední
pravý horní: +pravý přední
levý střední: kostry levých reproduktorů
pravý střední: kostry pravých reproduktorů
levý dolní: +levý zadní
pravý dolní: +pravý zadní

Podle zapojení výstupů BQA107 (vždy jeden z vývodů spojen s kostrou) to dá do 4ohmových 4x4W, do 2ohmových asi 4x8W.
Kdejaké rádio má dnes víc, než 4x20W a NELZE HO K TOMUTO ZESILOVAČI PŘÍMO PŘIPOJIT bez nebezpečí odpálení konců v rádiu!
Buď nesmí mít rádio můstkové konce, nebo musíš použít třeba nf transformátory. Vzhledem k dosažitelnému výkonu tohoto zesilovače je to zřejmě škoda práce.
Informace bez záruky, ale víc jsem se toho zadarmo nedověděl.

Uživatelský avatar
legal
Příspěvky: 129
Registrován: 03 úno 2005, 01:00
Bydliště: Ostrava

#5 Příspěvek od legal »

hille moc ti děkuji za cennou radu. :lol: :D

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“