XPROG problém

Diskuze a poradna o programátorech a programování různých obvodů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
artworx
Příspěvky: 12
Registrován: 21 dub 2006, 02:00

XPROG problém

#1 Příspěvek od artworx »

Nedávno jsem zakoupil XPROG programátor, ale nechce komunikovat s Motorolami konkrétně s 68HC05B16 neznáte někdo důvod údajně je problém se softem v picku. Nemáte někdo na prodej procesor pic s funkčním softem, nebo samotný funkční soft předem moc děkuji.

Uživatelský avatar
TomasX
Příspěvky: 630
Registrován: 12 srp 2005, 02:00

#2 Příspěvek od TomasX »

Přečti si starší příspěvky na téma XProg. PICkem to není. Nedávno mě taky potrápila stavebnice XProg, ale ta je OK.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#3 Příspěvek od Raptor181 »

Presne tak...treba sa s tym poriadne pohrat a potom bude fungovat ako hodinky. :wink:
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Návštěvník

#4 Příspěvek od Návštěvník »

Tak tim padem mas pravdu a je to rukama resp blbe pripojenou motorolou -ja ji pripojil presne podle navodu co je dodavanej k xprogu od mtaplus. A podle toho by to melo fungovat..

Uživatelský avatar
artworx
Příspěvky: 12
Registrován: 21 dub 2006, 02:00

XPROG

#5 Příspěvek od artworx »

Je na tomto webu někdo korektní a je schopný zaslat zapojeí procesoru motorola do servisního módu, tak aby se dal programovat. Datasheaty mám, ale nejsem z nich chytrý Děkuji.

Uživatelský avatar
luce
Příspěvky: 25
Registrován: 22 srp 2004, 02:00

#6 Příspěvek od luce »

Vsechno je na tom cedecku co jsem ti poslal ,kdyz tak me kontaktuj soukrome, kouknem na to vcem je problem

Odpovědět

Zpět na „Programování PIC, ATMEL, EEPROM a dalších obvodů“