Panasonic DMR-EH50

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pumpos
Příspěvky: 57
Registrován: 06 bře 2006, 01:00
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Panasonic DMR-EH50

#1 Příspěvek od pumpos »

Mám tenhle DVD HDD recorder a spokojenost nade vše. Jen mi nedá se zeptat jestli někdo zkoušel zapojit větší disk než 80GB co je namontován.Asi to bohatě stačí, ale jen o to vyzkoušení -:)). Dejte vědět. Díky.

Uživatelský avatar
veny
Příspěvky: 137
Registrován: 14 bře 2004, 01:00

#2 Příspěvek od veny »

Udajnì to nejde, není to stejný jak HD v PC. Pokusy už byly ale neùspìšné. Hlavnì se o to nepokoušejte pokud je v záruce. Pokud jde o cz menu zkuste se zeptat v diskuzi tøeba prodavaèe na www.videoexpert.
Zdravím Venca. :roll:
Naposledy upravil(a) veny dne 28 dub 2006, 21:51, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
pumpos
Příspěvky: 57
Registrován: 06 bře 2006, 01:00
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od pumpos »

veny píše:Udajně to nejde. Hlavně se o to nepokoušejte pokud je v záruce.
Zdravím Venca. :roll:
JJ já to nebudu dělat, jenom jsem chtěl vědět jestli to technicky jde. On ten 80GB disk uplně stačí pokud člověk není sběratel. Jak teď šel do prodeje model 55, ten je v podstatě totéž co 50 akorát má větší disk a hlavně české menu. To by mě zajímalo , jestli by to nějak šlo přehrát, poněvadž je to uplně stejný. Bylo by to příjemnější.Tak díky za odpověď.

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

DVD HDD

#4 Příspěvek od LOYZA »

Taky bych uvítal možnost češtiny ale do modelu DVR-5100H taky mám 80G HDD, taky to stačí, ale co kdyby náhodou? klekl! Nakonec prevence je jistě na místě. Loyza.

Uživatelský avatar
pumpos
Příspěvky: 57
Registrován: 06 bře 2006, 01:00
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od pumpos »

veny píše:Udajně to nejde, není to stejný jak HD v PC. Pokusy už byly ale neůspěšné. Hlavně se o to nepokoušejte pokud je v záruce. Pokud jde o cz menu zkuste se zeptat v diskuzi třeba prodavače na www.videoexpert.
Zdravím Venca. :roll:
Tak jsem se pokusil i o věci nemožné, ale neobstál jsem. Každý tvrdí, že to nejde. Ale já se nedám. -:))

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “