ETA 022

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
tatramacek
Příspěvky: 1875
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Kroměřížsko

ETA 022

#1 Příspěvek od tatramacek »

Nemáte někdo prosím Vás doma na vyhazov elektrický kuchyňský strojek ETA 022 ? Sháním jen obal plus nějaká převodová kolečka. Motorek mám v pořádku - po kompletní výměně ložisek. Předem díky.

Uživatelský avatar
Mourek
Příspěvky: 1285
Registrován: 17 zář 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Mourek »

no taky bych byl zájemce o obal, konkretně o vrchní dekl. Ostatní zatím chodí.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#3 Příspěvek od EKKAR »

Kruci kdybych já nebyl palice děravá a občas si i něco napsal - takhle vím přesnou 3,14ču a musím sem psát dohady...
Ale v létě jsem strávil pár chvil v Holešově na náměstí a přímo na rohu u kostela tam mají maličkej krámeček, kde jsem sehnal silonový náhon na mixér ETA-Mira a pozdější - takový ten mezixicht mezi čtyřhranný hřídel motoru a další příslušenství, je v tom integrovaný i kulový kloubek pro vyrovnání vzájemných osových odchylek. Prodavač se mi dušoval, že posílá i na dobírku. Kdo to tam máte blíž, někdo tady například má v podpise, že je z Bystřice pod Hostýnem, to je co by erteplí dohodil a zbytek došel po svejch - zkuste se tam podívat a poptat se, já to mám skoro 140km...
A Ty Tatramáčku - z Kroměříža do Holešova to máš snad ještě blíž...! :lol: :lol: :lol:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
tatramacek
Příspěvky: 1875
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Kroměřížsko

#4 Příspěvek od tatramacek »

Zdravím Tě. Ano mám to blíže. Já tam občas beru náhradní díly na starý roboty,vysavače... Mno prostě maj tam vše. Ale určitě u nich neseženu celý obal bez motorku :(
S tímto "krámkem" jsem velmi spokojený.

ekim

#5 Příspěvek od ekim »

Ahoj,

neznate prosim nekdo adresu na tu prodejnu v Holesove? Shanim hridel k robotu ETA-Mira, a porad bez uspechu.

Diky za zpravu

pepik9

#6 Příspěvek od pepik9 »


Uživatelský avatar
Tunelprokop
Příspěvky: 65
Registrován: 27 bře 2008, 01:00

#7 Příspěvek od Tunelprokop »

Tady máš kontakt http://www.rezny.cz/novy/index.php?skupina=v&ktere=3 Ty silonový věci si nechávají dělat na zakázku, protože už se nedělají. A doopravdy ti to pošlou na dobírku.

Uživatelský avatar
texi
Příspěvky: 353
Registrován: 25 lis 2005, 01:00

#8 Příspěvek od texi »

Dost věcí se dá sehnat i tady : http://www.nadeta.cz

Uživatelský avatar
tatramacek
Příspěvky: 1875
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Kroměřížsko

#9 Příspěvek od tatramacek »

Ano,s tamo už delší dobu beru díly a jsem s nimi nadmíru spokojen :oops:

Milan Havlíèek

#10 Příspěvek od Milan Havlíèek »

Dobrý den. Mail na tu prodejnau v Holešovì je levne.spotrebice@rezny.cz nebo telefonní èísla 573 506 454 nebo 602 155 980.

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od jjilek »

I já bych za vstřícné a úspěšné jednání Nadety poděkoval. Rozbil jsem skleněný panel na horkovzdušnou Moru a vyšel mnohem levněji než u výrobce!

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#12 Příspěvek od kejki »

Tak koukám, že jsou to dva roky, ale nefunkční 022 nabízí teď na aukru a obal je v pořádku.

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“