Panasonic fx35

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
kuøec

Panasonic fx35

#1 Příspěvek od kuøec »

Zdarec,potøeboval bych poradit.Sehnal jsem si autorádio Panasonic fx35,jenže pokud ho zapojím do auta tak z reprákù nevyjde ani hláska,pøitom je funkèní kompletnì.Nevíte kde je chyba??????

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

Re: Panasonic fx35

#2 Příspěvek od galjo »

kuřec píše:Zdarec,potřeboval bych poradit.Sehnal jsem si autorádio Panasonic fx35,jenže pokud ho zapojím do auta tak z repráků nevyjde ani hláska,přitom je funkční kompletně.Nevíte kde je chyba??????
Tak asi nemáš zapojené repráky v aute. :roll: Jo a tak je teda funkční, alebo nefunkční. Čo vlastne myslíš pod tým je funkční komplet...?

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#3 Příspěvek od Raptor181 »

Alebo nemas dobre zapojene repraky v aute apreto ti to nehraje. Na stole ti to ide ak som dobre pochopil.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#4 Příspěvek od rezis »

A mas v tom autě vůbec repraky? Výrobce většinou natahne jen draty pod mřížky.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
xmarty08
Příspěvky: 256
Registrován: 10 črc 2005, 02:00

#5 Příspěvek od xmarty08 »

Pokud tam nějaký ty repráky máš a jsou propojený nějak po domácku, tak to prolez, dost často lidi zapojujou víc repráků paralelně-tomu se může některý rádio bránit a jiný chvíli ne a taky proměř, jestli nemáš nějakej reprák připojenej i k zemi, to nesmí bejt, zem pro repráky není zemí pro rádio :wink: Přeji příjemné bádáni :D

Kurec

Repráky tam jsou

#6 Příspěvek od Kurec »

Zdarec,repráky v autì jsou(originál),kterýkoliv jiný rádio tam hraje.Zkoušel jsem to do pìti aut a prostì v žádným nehraje.Tak se mi zdá, že s ním šlahnu vo zem.

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#7 Příspěvek od galjo »

přitom je funkční kompletně.Nevíte kde je chyba??????

.....tak potom asi neni funkční.....

jiricek9

#8 Příspěvek od jiricek9 »

zdravim chci se zeptat da se nekde sehnat navod na Panasonik fx35 moc diky za odpoved.A nebo kdyz zapojim Diskmen zezadu do radia jak ta sou ty 4 jacky na jednotlivy repreaky.Muze se mi neneco stat s dskmenem nebo radiem diky moc za odpoved

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“